Lekcijas, nodarbības vai skicēšana ekspozīcijā
Patstāvīgi plānots apmeklējums

Ņemot vērā Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcijas iekšējās kārtības noteikumus un maksimālo cilvēku skaitu ekspozīcijā, aicinām iepriekš pieteikt patstāvīgi plānotās skolu un augstskolu pedagogu lekcijas, ekskursijas vai skicēšanas nodarbības saviem audzēkņiem tēlniecības ekspozīcijā.

Skicēšanā drīkst izmantot tikai sausas tehnikas. Eļļas, akrila, ūdenskrāsu, kā arī molberta izmantošana ir aizliegta. Skicēšana vai zīmēšana jāveic ar muzeja darbinieku saskaņotā vietā, neapdraudot eksponātu drošību un netraucējot citiem ekspozīcijas apmeklētājiem. Skicēšana vai zīmēšana notiek tikai skolotāja, pasniedzēja vadībā, kurš uzņemas atbildību par saviem skolēniem, studentiem un ir klāt nodarbībā visu laiku.

 

Pirms muzeja apmeklējuma lūdzam pedagogus iepazīties ar muzeja iekšējās kārtības noteikumiem.

 

NORISES VIETA:

Muzeju krātuve, Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcija

Pulka iela 8, Rīga

 

PAPILDU INFORMĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS:

Maksimālais personu skaits – 15.

T: +371 67357525

E: muzejukratuve@lnmm.lv

 

 

Saistībā ar  COVID-19 izplatības ierobežošanu, aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem LNMM apmeklējumam mājas lapas sadaļā "Drošs muzeja apmeklējums".

 

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.