ĢIMENES DIENA: Zvaigžņu lauks
image
12.09.2020 11:00
Ģimenes dienas laikā Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA jaunākie apmeklētāji muzejpedagoga vadībā iepazīsies ar tehnikām un mākslas virzieniem, kādos darbojušies latviešu mākslinieki.

Nodarbības laikā apskatīsim izstādi “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam 100”, veltot pastiprinātu uzmanību mākslinieces Vijas Celmiņas darbam “Zvaigžņu lauks”. Sarunu gaitā pētīsim zvaigžņu, nakts un bezgalības attēlojumu mākslā, lai nodarbības turpinājumā Mazajā skolā izveidotu zvaigžņotu mākslas darbu.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Lielā izstāžu zāle / Mazā skola

 

DALĪBAS MAKSA:

EUR 2,00 no personas + ieejas biļete izstādē

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67357536

E: Sandra.Kempele@lnmm.lv   

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes