RADOŠĀS PIEKTDIENAS: Auduma apdrukas darbnīca
image
23.10.2020 17:30
Radošo piektdienu pēcpusdienas izstādes “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam - 100” ietvaros veltītas auduma apdrukai ar mākslas muzeja kolekcijas darbu dizainiem.

Nodarbības laikā dalībnieki iepazīs sietspiedes tehniku un pašu spēkiem izgatavos personisku un unikālu suvenīru sev vai dāvanu kādam citam, apdrukājot līdzpaņemtu audumu. 

 

MĒRĶAUDITORIJA: 

Aicināti visi interesenti

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

  

DALĪBAS MAKSA:

5,00 EUR pieaugušajiem; 3,00 EUR pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem. 2,00 EUR par katru nākamo apdruku. 

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Audums vai apģērba gabals apdrukai

 

NODARBĪBAS ILGUMS:

1 – 1,5 stunda

  

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots. Dalība ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot anketu: https://bit.ly/Radosas-Piektdienas

vai

T: (+371) 67 226467

E: Lilita.Pudule@lnmm.lv

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ:

  1. Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.
  2. Sākot ar 14. oktobri ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).
  3. Muzejs rekomendē veikt bezkontakta norēķinus vai izmantot maksājumu kartes, kā arī reģistrēties lietotnē Mobilly, lai ērti un ātri iegādātos biļetes telefonā.
  4. Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.
  5. Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu, izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.
  6. Nodarbību laikā lūgums lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).
  7. Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem LNMM apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19.

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes