PIEKTDIENAS VAKARU SARUNAS izstādē “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100”
image
02.10.2020 17:30
LNMM Kolekciju un zinātniskās izpētes nodaļas vadītāja, glezniecības kolekcijas glabātāja (18. gs. – 20. gs. 1. puse) un izstādes kuratore Dr. art. Aija Brasliņa sniegs ieskatu Valsts mākslas muzeja vēsturē, pievēršoties sarežģītajiem dibināšanas un atvēršanas apstākļiem. Tāpat būs iespēja uzzināt vairāk par vēsturiskā muzeja darbiniekiem, kā arī par latviešu mākslas kolekcijas izveidi.

Pasākums notiek latviešu valodā.

 

No 18. septembra līdz 4. decembrim plkst. 17.30 piektdienas vakaru sarunu laikā izstādes radošā komanda un muzeja darbinieki iepazīstinās ar izstādi “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100”.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga.

Tikšanās vieta pie Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Lielās izstāžu zāles.

 

DALĪBAS MAKSA:

ieejas biļete izstādē

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots

T: (+371) 6726467

E: Lilita.Pudule@lnmm.lv

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes