PIEKTDIENAS VAKARU SARUNAS izstādē “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100”
image
16.10.2020 17:30
LNMM Ārzemju dekoratīvi lietišķās mākslas kolekcijas glabātāja un izstādes dekoratīvi lietišķās mākslas sadaļas kuratore Baiba Uburģe stāstīs par lietišķās mākslas kolekcijas izveidi, kā arī iezīmēs kāds pēc reorganizācijas veidojās Valsts mākslas muzeja krājums Rīgas pilī.

Pasākums notiek latviešu valodā.

 

No 18. septembra līdz 4. decembrim plkst. 17.30 piektdienas vakaru sarunu laikā izstādes radošā komanda un muzeja darbinieki iepazīstinās ar izstādi “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100”.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga.

Tikšanās vieta pie Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Lielās izstāžu zāles.

 

DALĪBAS MAKSA:

ieejas biļete izstādē

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots

T: (+371) 6726467

E: Lilita.Pudule@lnmm.lv

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ:

  1. Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.
  2. Sākot ar 14. oktobri ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).
  3. Muzejs rekomendē veikt bezkontakta norēķinus vai izmantot maksājumu kartes, kā arī reģistrēties lietotnē Mobilly, lai ērti un ātri iegādātos biļetes telefonā.
  4. Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.
  5. Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu, izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.
  6. Nodarbību laikā lūgums lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).
  7. Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem LNMM apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19.

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes