ĢIMENES DIENAS izstādē “Stikla balss. Sadarbība”
Nedēļas radošais uzdevums ar LMA Stikla mākslas studentiem
image
27.03.2021 - 02.04.2021
Piedalies radošās aktivitātēs kopā ar ģimeni un gūsti ieskatu starptautiskajā mākslas izstādē "Stikla balss. Sadarbība"! Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Stikla mākslas studentu vadībā dalībnieki trīs nedēļas nogalēs iepazīs stāstus par izstādi un veidos savus mākslas darbus mājas apstākļos.

Ierasti Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Ģimenes dienas norisinās sestdienās, un vēlamies turpināt šo tradīciju arī laikā, kad muzeja darbība notiek attālināti. Laikā no 27. marta līdz 16. aprīlim ik sestdienu plkst. 11.00 izziņosim radošos uzdevumus video formātā, tos publicējot Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Facebook pasākuma lapā ar instrukcijām radošo aktivitāšu veikšanai mājas apstākļos.

 

Katras nedēļas noslēgumā LMA studenti izvirzīs vienu iesūtīto darbu, kas balvā saņems stikla mākslas priekšmetu, ko izgatavojuši radošo uzdevumu vadītāji. Lai piedalītos konkursā, iesūti paveikto rezultātu elektroniski, sūtot foto vai video uz e-pasta adresi Sandra.Kempele@lnmm.lv ar norādi “Ģimenes dienas”.

 

PROGRAMMA: 

27. marts – 2. aprīlis

MANS BURBULIS – MANA PASAULE. Vada LMA Stikla mākslas studente Anna Enikova

 

Iedvesmojoties no Annas Auderes un Annas Varnases mākslas darba ‘’Sociālās telpas’’, aicinām Annas Enikovas vadībā izveidot un pielaikot lielizmēra burbuli, kurā dzīvoties un attēlot savu pasauli.

 

Nepieciešamie materiāli: Kartons vai ciets papīrs (līdz pat 35 cm diametrā), materiāli līmēšanai (aplikācijas papīrs, žurnāli, avīzes), līme, šķēres, līmlente un zīmulis.

 

3. – 9. aprīlis

IETĪTAIS STIKLS. Vada LMA Stikla mākslas studente Anastasija Peļņa 

 

Stikla priekšmeti darbā “Brīvības dimensijas” ir iedvesmojuši Anastasijas Peļņas radošo uzdevumu – pārvērst mājās atrodamu stikla priekšmetu par tālu ceļojumu veikušu, vēsturisku laiku liecību. 

 

Nepieciešamie materiāli: Stikla priekšmets (pudele, burka, u.c.), salvetes, līme, šķēres, zīmulis, otas, guaša vai akrila krāsas

 

17. – 24. aprīlis

NEPTŪNA MASKA. Vada LMA Stikla mākslas students Toms Cīrulis

 

Kā apskatīt zemūdens izstādi? Iedvesmojoties no stikla mākslas izstādes darbā “Zem ūdens uz Mēness”, Toma Cīruļa vadībā izgatavosim nirēja cienīgu ekipējumu, lai iztēlotos ceļojumu zemūdens pasaulē. 

 

Nepieciešamie materiāli: Kartons, šķēres, līme, gumija vai aukla, rīsi (griķi, manna,smalkie makaroni,grūbas u.c.), tukšs jogurta trauciņš, guaša vai akrila krāsas.

 

Lai radoša darbošanās!

 

PAPILDU INFORMĀCIJA: 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Facebook lapas pasākums.

 

T: (+371) 67 357536

E: Sandra.Kempele@lnmm.lv

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes