ĢIMENES DIENAS izstādē “Stikla balss. Sadarbība”
Nedēļas radošais uzdevums ar LMA Stikla mākslas studentiem
image
03.04.2021 - 16.04.2021
Piedalies radošās aktivitātēs kopā ar ģimeni un gūsti ieskatu starptautiskajā mākslas izstādē "Stikla balss. Sadarbība"! Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Stikla mākslas studentu vadībā dalībnieki trīs nedēļas nogalēs iepazīs stāstus par izstādi un veidos savus mākslas darbus mājas apstākļos.

Ierasti Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Ģimenes dienas norisinās sestdienās, un vēlamies turpināt šo tradīciju arī laikā, kad muzeja darbība notiek attālināti. Laikā no 27. marta līdz 16. aprīlim sestdienās plkst. 11.00 izziņosim radošos uzdevumus video formātā ar instrukcijām radošo aktivitāšu veikšanai mājas apstākļos.

 

Katras nedēļas noslēgumā LMA studenti izvirzīs vienu iesūtīto darbu, kas balvā saņems stikla mākslas priekšmetu, ko izgatavojuši radošo uzdevumu vadītāji. Lai piedalītos konkursā, iesūti paveikto rezultātu elektroniski, sūtot foto vai video uz e-pasta adresi Sandra.Kempele@lnmm.lv ar norādi “Ģimenes dienas”.

 

3. – 9. aprīlis

IETĪTAIS STIKLS. Vada LMA Stikla mākslas studente Anastasija Peļņa 

 

Stikla priekšmeti darbā “Brīvības dimensijas” ir iedvesmojuši Anastasijas Peļņas radošo uzdevumu – pārvērst mājās atrodamu stikla priekšmetu par tālu ceļojumu veikušu, vēsturisku laiku liecību. 

 

Nepieciešamie materiāli: Stikla priekšmets (pudele, burka, u.c.), salvetes, līme, šķēres, zīmulis, otas, guaša vai akrila krāsas.

 

 

 

PAPILDU INFORMĀCIJA: 

T: (+371) 67 357536

E: Sandra.Kempele@lnmm.lv

 
 
Saistītās izstādes