ĢIMENES DIENA izstādē “Stikla balss. Sadarbība”
Radošā darbnīca ģimenēm ar bērniem
image
26.06.2021 11:00
Jaunākie mākslas izzinātāji, vecāki, vecvecāki, brāļi un māsas – tiekamies Ģimenes dienas nodarbībā Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA! Radošajā darbnīcā uzmanību veltīsim stikla mākslai, apgleznošanai un materiāla īpašībām, kā trauslums, cietība un caurspīdīgums.

Nodarbību telpā Mazajā skolā muzejpedagoga vadībā pieejams plašs materiālu klāsts, lai jaunākie muzeja apmeklētāji paši prakizētu radošā procesa soļus – no idejas līdz materiālu izvēlei un lēmumiem par krāsām, formām, kompozīciju un gala rezultātu. 

 

Aktivitātes paredzētas, lai radītu interesi, veicinātu ziņkāri un mudinātu bērnus un pieaugušos kopā mācīties mākslu un kultūru. Vecāki, vecvecāki un pavadošās personas pēc izvēles aicinātas līdzdarboties darbnīcā vai patstāvīgi iepazīt muzeja ekspozīcijas. Mākslas priekšzināšanas nav nepieciešamas. 

 

PASĀKUMA VEIDS: 

Daļēji drošs pasākums – norisē var piedalīties apmeklētāji, kuri ir vakcinēti, izslimojuši Covid-19 vai arī var uzrādīt negatīvu testu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam Covid-19 sertifikāts nav jāuzrāda un tests nav jāveic. 

Apmeklējot pasākumu jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. 

Apmeklējuma laikā jālieto sejas maska un jāievēro distance.

Katram dalībniekam tiks nodrošināta personalizēta sēdvieta.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA 

Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.

Iesakām ierasties ērtās drēbēs, pēc nepieciešamības izmantot maiņas apavus.

Informāciju par drošu muzeja apmeklējumu meklē šeit

 

MĒRĶAUDITORIJA: 

Ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam

 

NORISES ILGUMS:

60 – 90 minūtes

 

DALĪBAS MAKSA:

EUR 2,00 no dalībnieka + ieejas biļete izstādē

 

NORISES VALODA:

Latviešu

 

MATERIĀLI LĪDZIŅEMŠANAI:

Nav nepieciešami. 

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni: https://forms.gle/Pibe8sFUaF4wibqPA 

 

T: (+371) 67 357536

E: Sandra.Kempele@lnmm.lv    

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA

Doma laukums 6

 

____

Personas datu vākšanas mērķis ir ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu sekmēšana: muzeja pasākumu organizēšana ar iepriekšēju reģistrāciju vienmērīgas apmeklētāju plūsmas nodrošināšanai. 

 
Saistītās izstādes