ĢIMENES DIENA: Portretu konstrukcija
Radošā darbnīca izstādē “Pašatklāsme. Tintoreto, Omars Galljāni, Lorenco Puljizi”
image
16.10.2021 11:00
PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

Radošā darbnīca izstādē “Pašatklāsme. Tintoreto, Omars Galljāni, Lorenco Puljizi”

Drošs pasākums*

 

Kas veido izteiksmīgu portretu? Kā akcentēt svarīgākos sejas izteiksmes elementus? Radošajā darbnīcā spoguļosimies un skatīsimies uz acīm, mutēm un ausīm, lai radītu triptihu – mākslas darbu, kas sastāv no trim savstarpēji savienotām daļām. Nodarbības telpā pieejams plašs materiālu klāsts (krītiņi, flomāsteri, ogle, zīmuļi), lai jaunākie muzeja apmeklētāji paši praktizētu radošā procesa soļus – no idejas līdz materiālu izvēlei, lēmumiem par krāsām, tēlu formām, kompozīciju un gala rezultātu. Vecāki, vecvecāki un pavadošās personas pēc izvēles aicinātas līdzdarboties darbnīcā vai patstāvīgi iepazīt aktuālo izstādi.

 

Katram dalībniekam tiks nodrošināta personalizēta sēdvieta.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.

 

Iesakām ierasties ērtās drēbēs, pēc nepieciešamības izmantot maiņas apavus.

Informācija par drošu muzeja apmeklējumu: http://www.lnmm.lv/lv/apmekle/covid_19

 

NORISES ILGUMS:

60 – 90 minūtes

 

DALĪBAS MAKSA:

Bērniem, pensionāriem: 3,00 EUR

Pieaugušajiem: 6,00 EUR

 

Dalības maksā iekļauta ieeja izstādē.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni. 

T: (+371) 67 226467

E: Lilita.Pudule@lnmm.lv 

 

 

* Drošs pasākums – paredzēts tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem apmeklētājiem. Apmeklējot pasākumu, obligāti ir jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Atrodoties muzejā, nepieciešams ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus: jāvalkā pareizi uzliktas sejas maskas, kas nosedz degunu un muti, jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

 

Saskaņā ar valdības jaunākajiem noteikumiem, nodarbības var apmeklēt personas ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas jāuzrāda muzeja kasē pirms biļešu iegādes un jāveic iepriekšēja reģistrācija.


Personas datu vākšanas mērķis ir ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu sekmēšana: muzeja pasākumu organizēšana ar iepriekšēju reģistrāciju vienmērīgas apmeklētāju plūsmas nodrošināšanai.

 

Papildu informācija "Drošs muzeja apmeklējums"