DARBNĪCA JAUNIEŠIEM ar Ievu Melgalvi un Līnu Birzaku-Priekuli
image
18.10.2021 15:00
Literāri radoša darbnīca Hermaņa Niča personālizstādē ar rakstnieci Ievu Melgalvi un Mākslas muzeju Jauniešu klubu.

Drošs pasākums*

 

Pasākumu ievadīs pastaiga izstādē "Hermanis Ničs. Orģiju un mistēriju teātris" ar kuratori Līnu Birzaku-Priekuli, lai tuvāk ielūkotos šī Austrijas avangarda mākslinieka radošajā darbībā. Pēc tam rakstniece un mākslas zinātniece Ieva Melgalve iepazīstinās ar veidiem, kā radoši reflektēt par ekspozīcijas vēstījumu. Darbnīcā piedalīsies arī Mākslas muzeju Jauniešu klubs, kas atklās Hermaņa Niča daiļradi no MMJK biedru perspektīvas.

 

PASĀKUMA FORMĀTS: drošs pasākums (ar vakcinācijas sertifikātu)

MĒRĶAUDITORIJA: jaunieši no 12 gadu vecuma

NORISES VIETA: Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja 3. stāvs

PASĀKUMA ILGUMS: 2 stundas

DALĪBAS MAKSA: ieejas biļete izstādē

PIETEIKŠANĀS: rakstot izglītības programmu kuratorei Dārtai Dīriņai uz e-pastu darta.dirina@lnmm.lv

 

* Drošs pasākums – paredzēts tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem apmeklētājiem. Apmeklējot pasākumu, obligāti ir jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Atrodoties muzejā, nepieciešams ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus: jāvalkā pareizi uzliktas sejas maskas, kas nosedz degunu un muti, jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

 

Saskaņā ar valdības jaunākajiem noteikumiem, nodarbības var apmeklēt personas ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas jāuzrāda muzeja kasē pirms biļešu iegādes un jāveic iepriekšēja reģistrācija.


Personas datu vākšanas mērķis ir ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu sekmēšana: muzeja pasākumu organizēšana ar iepriekšēju reģistrāciju vienmērīgas apmeklētāju plūsmas nodrošināšanai.

 

Papildu informācija "Drošs muzeja apmeklējums"

 

Saistītās izstādes
Saistītās preses relīzes