TELPA, TĒRPS UN TĒLS: Renesanses atspulgi Itālijas laikmetīgajā mākslā
Mūžizglītības programma nozaru speciālistu vadībā
image
15.10.2021 17:00
Izstādes “Pašatklāsme. Tintoreto, Omars Galljāni, Lorenco Puljizi” kuratore Astrīda Rogule stāstīs par sadarbību ar pasaulslaveno Florences Ufici galeriju.

Drošs pasākums*

 

‚‚Pašatklāsme. Tintoreto, Omars Galljāni, Lorenco Puljizi‘‘ ir izstāde, kas veicina dialogu starp pagātnes izcilajiem skolotājiem un viņu sekotājiem mūsdienu Itālijas mākslā. Abi mākslinieki atzīmē, cik ļoti svarīga viņiem ir piederība Itālijas kultūras ģeogrāfijai. Galljāni ir izcils zīmētājs, savukārt Puljīzi ir uzticīgs eļļas glezniecības praksei. Par mākslinieku darbiem, uzskatiem un viņu lomu Itālijas mākslā, kā arī par to, kāpēc tieši Tintoreto darbs ir izvēlēts kā izstādes stūrakmens, stāstīs izstādes kuratore Astrīda Rogule.

 

Pirms lekcijas apmeklētājiem piedāvā iespēju individuāli apskatīt jaunākās muzeja izstādes un pastāvīgās ekspozīcijas

 

NORISES ILGUMS:

60 – 90 minūtes

Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.

 

DALĪBAS MAKSA:

6,00 EUR pieaugušajiem

3,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem

 

PAPILDU INFORMĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS:

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pasi vai ID karti), kas jāuzrāda kasē kopā ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

 

Lai pieteiktos, lūgums sazināties ar Vitu Ozoliņu, Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Izglītības programmu kuratori

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv 

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA

Konferenču zāle 3. stāvā

Doma laukums 6

 

* Drošs pasākums – paredzēts tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem apmeklētājiem. Apmeklējot pasākumu, obligāti ir jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Atrodoties muzejā, nepieciešams ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus: jāvalkā pareizi uzliktas sejas maskas, kas nosedz degunu un muti, jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

 

Saskaņā ar valdības jaunākajiem noteikumiem, nodarbības var apmeklēt personas ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas jāuzrāda muzeja kasē pirms biļešu iegādes un jāveic iepriekšēja reģistrācija.


Personas datu vākšanas mērķis ir ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu sekmēšana: muzeja pasākumu organizēšana ar iepriekšēju reģistrāciju vienmērīgas apmeklētāju plūsmas nodrošināšanai.

 

Papildu informācija bit.ly/lnmm_covid19

 

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes