ĢIMENES LAIKS Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA
image
04.12.2021 10:00
Lai uzņemtu ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam, nodrošinātu atsevišķu plūsmu un saglabātu drošu muzeja apmeklējumu, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA sestdienās ievieš īpašās apmeklējuma stundas.

“Ģimenes laiks” norisināsies no plkst. 10.00 līdz 14.00 (ieeja līdz plkst. 13.00). Aicinām pārējo sabiedrību šo muzeja lēmumu atbalstīt un savam apmeklējumam izvēlēties citu dienas laiku. 

 

Šajā laikā Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA ģimenēm piedāvās:

 

Ģimenes ceļvedi

Pastaigu pa muzeja galerijām un zālēm papildinās Ģimenes ceļvedis, kas aicina gan lielus, gan mazus ieskatīties interjera detaļās un izmēģināt restauratora profesiju dažos pavisam vienkāršos un pāris mazliet sarežģītākos uzdevumos. Ceļvedis bez maksas pieejams Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA kasē. Aicinām paņemt līdzi rakstāmpiederumus.

 

Darba lapas: Iepazīsti mākslas darbus!
Padariet muzeja apmeklējumu un mākslas darbu izpēti aizraujošāku, veicot dažādus uzdevumus, kas ir piemēroti pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un rosina apgūt dažādu kultūru mākslas darbus. Darba lapas ietver krāsošanu, krustvārdu mīklas, masku zīmēšanu, kā arī iepazīstina ar krāsu toņiem, dzīvnieku sugām, emociju atpazīšanu un citām tēmām. Aicinām vecākus iepazīstināt bērnus ar uzdevumiem pirms vai pēc muzeja apmeklējuma, izdrukājot tos mājās.

 

 

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:

 

Ģimenēm ar bērniem līdz 12 gadu vecumam muzeja apmeklējums iespējams tikai “Ģimenes laiks” ietvaros, personām virs 12 gadu vecuma uzrādot derīgu sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, kā arī personu apliecinošu dokumentu. “Ģimenes laiks” ietvaros bērniem vecumā līdz 12 gadiem nav jāuzrāda sertifikāti – bērna sertifikāta statuss tiek pielīdzināts pavadošās personas statusam.

 

Pieaugušajiem un bērniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina Covid-19 pārslimošanu vai vakcināciju, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Bērni vecumā no 12 gadiem apmeklējot ģimenes lokā var uzrādīt arī sertifikātu par 72h negatīvu testu vai laboratorisko izziņu, kā arī personu apliecinošu dokumentu.

 

Epidemioloģiskās drošības noteikumi:

  • Visu apmeklējuma laiku pareizi jālieto sejas maska, nosedzot degunu un muti.
  • Jāievēro 2 metru distance starp citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.
  • Aizliegts apmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā.

 

MMRB īpašu uzmanību pievērš piedāvājuma pilnveidošanai, lai ģimenēm ar bērniem nodrošinātu patīkamu muzeja apmeklējumu. Ar bērnu ratiņiem ēkā visērtāk var iekļūt pa ieeju no Doma laukuma puses. Par ļoti pretimnākošām cenām ir pieejamas Ģimenes biļetes: piemēram, visa muzeja apskate 1 pieaugušajam ar 1–4 bērniem vai vienai daudzbērnu ģimenei izmaksās 5,00 EUR, bet muzeja apmeklējums 2 pieaugušajiem ar 1–4 bērniem – 7,00 EUR. Ģimeņu ērtībai ir izmantojams lifts, ar kuru var piekļūt muzeja ekspozīcijām, kā arī ātrijam un garderobei. Muzeja labierīcībās 0. stāvā pie garderobes atrodas bērnu pārtinamais galdiņš. Ceturtā stāva ekspozīcijā ir izveidota atpūtas zona ar skatu uz Doma laukumu, kurā ērti jutīsies visa ģimene.

 

Informācija par drošu muzeja apmeklējumu: bit.ly/lnmm_covid19 

 

*Epidemioloģiski droša vide ir tāda vide, kurā gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, kuri kontaktējas ar apmeklētājiem, obligāta prasība ir uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 vīrusa pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pārejas periodā darbinieki var uzrādīt derīgu testu par negatīvu rezultātu). 

 

KONTAKTINFORMĀCIJA: 

T: (+371) 25 732 122

E: rigasbirza@lnmm.lv