ĢIMENES LAIKS Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā
Mākslas muzeji piedāvā īpašās apmeklējuma stundas ģimenēm ar bērniem "Ģimenes laiks"
image
04.12.2021 11:00
“Ģimenes laiks” muzejā norisināsies 27. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 14.00 (ieeja līdz plkst. 13.00). Īpašās apmeklējuma stundas tika ieviestas, lai uzņemtu ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam, nodrošinātu atsevišķu plūsmu un saglabātu drošu muzeja apmeklējumu laikā, kad Latvijas muzejos pakalpojumi tiek sniegti tikai drošajā jeb “zaļajā” vidē*.

Ģimenes ar bērniem muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā varēs iepazīt Latvijas dizaina stāstu no 19. gs beigām līdz 20. gs 60. gadiem, kā arī darboties Madernieka studijā.

 

Aicinām pārējo sabiedrību šo muzeja lēmumu atbalstīt un savam apmeklējumam izvēlēties citu dienas laiku. 

 

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI: 

Ģimenēm ar bērniem līdz 12 gadu vecumam muzeja apmeklējums iespējams tikai “Ģimenes laiks” ietvaros, personām virs 12 gadu vecuma uzrādot derīgu sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, kā arī personu apliecinošu dokumentu. “Ģimenes laiks” ietvaros bērniem vecumā līdz 12 gadiem nav jāuzrāda sertifikāti – bērna sertifikāta statuss tiek pielīdzināts pavadošās personas statusam.

 

Pieaugušajiem un bērniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina Covid-19 pārslimošanu vai vakcināciju, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Bērni vecumā no 12 gadiem apmeklējot ģimenes lokā var uzrādīt arī sertifikātu par 72h negatīvu testu vai laboratorisko izziņu, kā arī personu apliecinošu dokumentu.

 

Epidemioloģiskās drošības noteikumi:

  • Visu apmeklējuma laiku pareizi jālieto sejas maska, nosedzot degunu un muti.
  • Jāievēro 2 metru distance starp citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.
  • Aizliegts apmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā.

Informācija par drošu muzeja apmeklējumu.

 

*Epidemioloģiski droša vide ir tāda vide, kurā gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, kuri kontaktējas ar apmeklētājiem, obligāta prasība ir uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 vīrusa pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pārejas periodā darbinieki var uzrādīt derīgu testu par negatīvu rezultātu). 

 

KONTAKTINFORMĀCIJA: 

 T: (+371) 67222235

E: dmdm@lnmm.lv