SARUNAS MUZEJĀ: Tikšanās ar Andu Munkevicu
Pastaiga izstādē "Pārmijas"
image
15.01.2022 13:00
Anda Munkevica ir vadošā stikla māksliniece Latvijā, kura ar šo mediju strādā jau vairāk nekā trīsdesmit gadus. Andas Munkevicas personālizstādē “Pārmijas” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā būs skatāmas pēdējos piecos gados tapušās kompozīcijas.

Drošs pasākums *

 

“Jau vairāk nekā 30 gadus stikls man ir kā dzīvesbiedrs. Ar īpašu un unikālu satiksmi starp mums. Kāpēc stikls? Es strādāju, dzīvoju un domāju šajā materiālā. Tas vienlaicīgi ir spēcīgs un trausls, ugunīgs un ledains. Materiāls, kas nepiedod kļūdas. Tas paņem laiku, spēku, sviedrus un asaras, pretī dodot prieku, svētku un neaprakstāmas laimes sajūtu. Izmantoju šo materiālu, lai atklātu domu un sajūtu telpu, tās iekšējo struktūru un būtību, iepludinātu tajā gaismu,” Anda Munkevica raksturo savu noturīgo interesi par materiālu. Alegoriskos un simboliskos tēlos viņa iemieso eksistenciālas pārdomas un risina ētiskas dilemmas.

Ciklā SARUNAS MUZEJĀ būs iespējams tikties ar Andu Munkevicu un klausīties viņas stāstījumā par personālizstādes PĀRMIJAS tapšanu.

 

Norises vieta:

Lielā izstāžu zāle.

 

Dalības maksa:

Ieejas biļete izstādē. GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

Pieteikšanās un papildus informācija:

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu: https://ej.uz/sarunasmuzeja

 

Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pasi vai ID karti), kas jāuzrāda kasē kopā ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

 

* Drošs pasākums – paredzēts tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem apmeklētājiem. Apmeklējot pasākumu, obligāti ir jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Atrodoties muzejā, nepieciešams ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus: jāvalkā pareizi uzliktas sejas maskas, kas nosedz degunu un muti, jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

 

Saskaņā ar valdības jaunākajiem noteikumiem, nodarbības var apmeklēt personas ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas jāuzrāda muzeja kasē pirms biļešu iegādes un jāveic iepriekšēja reģistrācija.

Personas datu vākšanas mērķis ir ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu sekmēšana: muzeja pasākumu organizēšana ar iepriekšēju reģistrāciju vienmērīgas apmeklētāju plūsmas nodrošināšanai

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas