Preses konference izstādē "Ceļojums uz nekurieni"
image
23.02.2016
Ivetas Vaivodes un Artura Riņķa izstāde

No 2016. gada 24. februāra līdz 10. aprīlim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (DMDM; Rīgā, Skārņu ielā 10/20) būs skatāma Ivetas Vaivodes un Artura Riņķa izstāde “Ceļojums uz Nekurieni”. Neparasta ekspozīcija ikvienam liks pārkāpt reālās pasaules robežas un atklāt ko jaunu savā pieredzē un sajūtās, dodot priekšroku vairāk jūtīgumam, nekā prātam.

 

Otrdien, 23. februārī, plkst. 12.00 DMDM Lielajā zālē notiks preses konference, kurā organizatori informēs par projektu.

 

Dalībnieku reģistrācija: plkst. 11.30–12.00.

 

Preses konferencē piedalās:

–     Inese Baranovska, izstādes kuratore, LNMM / Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja – raksturos izstādes veidošanās procesu un rezultātu, īpaši izceļot auglīgo sadarbību ar ABLV Charitable Foundation un tā atbalstu, pastāstīs par izstādi pavadošajiem pasākumiem (lekcijām, radošajām darbnīcām utt.);

–     Arturs Riņķis, izstādes autors, dizainers un mākslinieks – iepazīstinās ar savu mūža darbu – Kinētiskās mākslas dārzu “Nekurienes vidū” un sadarbību jauno fotogrāfi Ivetu Vaivodi;

–     Iveta Vaivode, izstādes autore, fotogrāfe – pastāstīs par izstādes ideju, par savstarpējo sinerģiju un rezultātu.

 

Preses konferenci vada LNMM Latvijas dekoratīvās mākslas un dizaina departamenta vadītāja Inese Baranovska.

 

Preses konferences laikā žurnālisti varēs uzdot jautājumus izstādes organizatoriem. Pēc oficiālās daļas tiks sniegta iespēja individuāli intervēt projekta īstenošanā iesaistītās personas, fotografēt un filmēt ekspozīciju.

 

IZSTĀDES GALVENAIS ATBALSTĪTĀJS: