SARUNAS MUZEJĀ: Ceļojums uz Nekurieni
Tikšanās ar mākslinieku Arturu Riņķi un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāju Inesi Baranovsku.
image
23.03.2016
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) aicina uz “Sarunu muzejā” izstādē “Ceļojums uz Nekurieni”. Tikšanās notiks ar vienu no izstādes māksliniekiem Arturu Riņķi un izstādes kuratori, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāju Inesi Baranovsku.

Artura Riņķa darbus iedvesmo tehnoloģija, utopiskas idejas un daba – debess, zeme, ūdens kustība un gaismas rašanās. Izmantojot komplekso sinestēzijas pieeju, meistars rada neatkārtojamu apbrīnas vērtu poētisko vidi, viegli levitējot starp pragmatisko realitāti un iztēles absolūto brīvību. Mākslinieks ir stīmpanka (zinātniskās fantastikas virziens) entuziasts un pielieto šī stila elementus savos mākslas objektos.

 

Izglītības programma “Sarunas muzejā” ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā, ne vien apmeklētāji, bet arī sarunu īpašie viesi – mākslinieki, izstāžu kuratori, mākslas vēsturnieki, filozofi u.c. – sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10/20, Rīga

 

NORISES LAIKS:

2016. gada 23. marts

plkst. 17.00

 

BIĻEŠU CENAS:

Ieejas biļete izstādē (3,50 EUR pieaugušajiem; 2,00 EUR studentiem, skolēniem, pensionāriem). Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 222235, 67 830917
E: dmdm@lnmm.lv

 

IZSTĀDES GALVENAIS ATBALSTĪTĀJS:

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes