TERRA INCOGNITA: Austrālija un latviešu ieceļotāji
image
13.02.2016
Stāsta Marianna Auliciema (biedrība “Latvieši pasaulē – muzejs un pētniecības centrs”) un Džeremijs Smīdss (Jeremy Smedes).

Austrālija. Visi grib apciemot šo “nezināmo zemi”, bet kā patiesībā austrālieši dzīvo? Džeremijs Smīdss, dzimis un audzis Austrālijā, pastāstīs par tipisku Austrālijas iedzīvotāja nedēļu, atklājot gan dabas skaistumu, gan vietējo kultūru un sabiedrību. Stāstījumu papildinās Marianna Auliciema, kura ir augusi kā aktīva dalībniece Austrālijas latviešu sabiedrībā un šodien strādā biedrībā “Latvieši pasaulē – muzejs un pētniecības centrs” Rīgā. Kā zināms, pēc Otrā pasaules kara aptuveni 20 000 latviešu bēgļu tika atlasīti no Vācijas bēgļu nometnēm, lai kļūtu par “jaunaustrāļiem”. Nodarbībā būs iespēja uzzināt, kāda bija Austrālija tajā laikā, kad latvieši tur ieradās, un kā latvieši iedzīvojās jaunajā vidē.

 

MĒRĶAUDITORIJA: pieaugušie, studenti

 

NORISES LAIKS: 13. februāris, plkst. 16:00

 

NORISES VIETA: Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Konferenču zāle (3. stāvā)

 

BIĻEŠU CENA:

pieaugušiem 3,00 EUR

skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 EUR

 

Vietu skaits ierobežots! Iepriekšēja pieteikšanās un papildu informācija pie Vitas Ozoliņas, zvanot pa tālruni (+371) 67 225209 vai rakstot uz e-pastu Vita.Ozolina@lnmm.lv

Saistītās izstādes
Saistītās galerijas