Eņģeļu darbnīca
image
24.01.2017 - 09.03.2017
Radošā darbnīca pirmsskolas, sākumskolas un pamatskolas izglītības iestāžu bērnu grupām.

Eņģeļus mēs redzam Ziemassvētku eglītēs, Lieldienu kartiņās, baznīcās, vitrāžās, lielveikalos, skatlogos un vēl daudzās citās vietās.

 

Bībelē teikts, ka eņģeļi cilvēkiem atnesa pašu svarīgāko vēsti – ziņu par Kristus piedzimšanu. Būtiska loma eņģeļiem atvēlēta arī citās reliģijās, to tēli caurstrāvo senās kultūras un civilizācijas, arī mūsdienās māksla nav iedomājama bez eņģeļu klātbūtnes.

 

Nodarbības sākumā bērni muzeja pedagoga pavadībā izpētīs vizuāli un saturiski interesantākos izstādē “Reformācijai – 500” aplūkojamos mākslas darbus, gūstot ieskatu par grafikas tehniku, simbolu un tēlu nozīmi mākslā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta mākslas darbu sižetiskajam saturam un attēlotajām kultūras tradīcijām.

 

Nodarbības otrajā daļā bērni dosies uz muzeja pedagoģiskajām telpām – “Mazo skolu”, kur muzeja pedagoga vadībā no papīra izgatavos kustīgus eņģeļus, radot savu eņģeļa vizuālo tēlu. Darbnīcā izmantotā tehnika pieprasa no autora spēju koncentrēties un būt precīzam, tādēļ tās laikā bērni ne vien pilnveidos jau esošās prasmes un iemaņas darbā ar papīru, bet arī iepazīs jaunus mākslinieciskās izteiksmes līdzekļus un formas, gūstot darba prieku no radošās pašizpausmes.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

NORISES LAIKS:

2017. gada 24. janvāris – 9. marts

Otrdienās un ceturtdienās pēc iepriekšējas pieteikšanās.

Darbnīcu skaits ierobežots

 

DALĪBAS MAKSA:

1.50 EUR no bērna

 

DALĪBNIEKU SKAITS:

Vietu skaits ierobežots (15 dalībnieki)

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās!

T: (+371) 67 226467

E: Elizabete.Satrovska@lnmm.lv

Saistītās izstādes