Mākslinieku meistarklases

Mākslinieku meistarklases sniedz iespēju jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem mākslinieka vadībā praktiski apgūt noteiktas mākslas tehnikas un detaļas.

Meistarklases vada izstādē eksponēto darbu autori vai īpaši pieaicināti mākslinieki. Nodarbība sākas ar īsu sarunu, izstādes apskati un māksliniecisko detaļu pārrunāšanu un turpinās dalībniekiem pašiem radoši darbojoties.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS / Torņa iela 1, Rīga

 

NORISES LAIKS:

Iepriekš izsludinātos datumos izstādes norises laikā

 

BIĻEŠU CENAS:

5,00 EUR no personas

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 716108

E: arsenals@lnmm.lv

Saistītie pasākumi
news-image
11 Jan 17:00
MĀKSLINIEKA IVARA DRULLES MEISTARKLASE izstādē "LNMM jaunieguvumi. 21. gadsimts”
Meistarklase sniedz iespēju jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem Ivara Drulles vadībā praktiski apgūt noteiktas mākslas tehnikas un detaļas. Nodarbība sāksies ar īsu sarunu un atsevišķu aspektu pārrunāšanu un turpināsies dalībniekiem pašiem radoši darbojoties.
news-image
27 Jan 12:30
MĀKSLINIECES MAIJAS KURŠEVAS MEISTARKLASE izstādē “LNMM jaunieguvumi. 21. gadsimts”
Meistarklase sniedz iespēju jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem Maijas Kurševas vadībā praktiski apgūt noteiktas mākslas tehnikas un detaļas. Nodarbība sāksies ar īsu sarunu un atsevišķu aspektu pārrunāšanu un turpināsies dalībniekiem pašiem radoši darbojoties.
news-image
08 Mar 18:00
MĀKSLINIEKU LIENES MACKUS UN ARTŪRA ARŅA MEISTARKLASE izstādē "Nākotnes valsts"
Mākslinieki Liene Mackus un Artūrs Arnis aicina jauniešus un pieaugušos uz meistarklasi, kurā būs iespēja iepazīties ar animāciju kā mākslas tehniku. Mākslinieku vadībā meistarklases dalībnieki varēs arī paši izveidot savu animāciju.
news-image
29 Mar 18:00
MĀKSLINIEKU LIENES MACKUS UN ARTŪRA ARŅA ANIMĀCIJAS MEISTARKLASE izstādē "Nākotnes valsts"
Mākslinieki Liene Mackus un Artūrs Arnis aicina bērnus no 12 gadu vecuma, jauniešus un pieaugušos uz “Noasa šķirsta darbnīcu” – animācijas meistarklasi, kurā būs iespēja iepazīties ar šo mākslas tehniku un kopīgi veidot objektu animāciju. Nodarbība notiks izstādes "Nākotnes valsts" ietvaros.