SARUNAS MUZEJĀ: Kaido Ole
Tikšanās ar izstādes kuratoru Māri Vītolu
image
24.08.2019 14:00
Sestdien, 2019. gada 24. augustā, plkst. 14.00 izstāžu zālē ARSENĀLS notiks saruna ar izstādes "Kaido Ole. Dejas vientuļo siržu klubā" kuratoru Māri Vītolu.

Parasti Kaido Ole savas izstādes iekārto pats. Izstāde Rīgā “Dejas vientuļo siržu klubā” ir sava veida avantūra, kuras koncepcijas radīšanu, darbu atlasi un iekārtojumu mākslinieks ir uzticējis Mārim Vītolam. “Runājot par izstādi kopumā, tā ir kuratora Māra Vītola atlase un veikums. Tas ir atšķirīgāk un tomēr mans. Šī izstāde interesanta arī man pašam, jo viņš veica darbu atlasi, arī veidoja izstādes dizainu,” par izstādi stāsta Kaido Ole.

 

"Man kā kuratoram  bija interesanti atmaskot mākslinieku, parādīt to, ko viņš sevī apspiež, ko viņš sevī apslāpē, ko viņš no mums slēpj aiz šī perfektuma, šīs kārtības mīlēšanas,” atzīst Māris Vītols.

 

Tiem, kas vēl nav apskatījuši izstādi, sestdienas saruna būs vienreizēja iespēja to apmeklēt, gūstot plašu ieskatu Kaido Oles daiļradē. Tie, kas izstādē jau pabijuši, varēs iepazīties ar galvenajiem kuratora atklājumiem, izzinot daļu no Kaido Oles noslēpumiem.

 

“Sarunas muzejā” ir ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā, ne vien apmeklētāji, bet arī sarunu īpašie viesi – mākslinieki, dizaineri, izstāžu kuratori, mākslas vēsturnieki, filozofi u.c. – sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.

 

NORISES VIETA

Izstāžu zāle Arsenāls

Torņa iela 1, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA

Aicināti visi interesenti

 

DALĪBAS MAKSA

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

T: (+371) 67 716108

E: arsenals@lnmm.lv

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas