LEKCIJA: Euro Femmes: CAVE GIRLS + TRASHY FASHIONS
image
15.06.2019 13:00
Pasākuma laikā interesentiem būs iespēja noklausīties Londonā strādājošā amerikāņu kuratora un rakstnieka Herba Šelenbergera (Herb Shellenberger, ASV / Lielbritānija) vieslekciju, ko turpinās arhīva filmu seanss “CAVE GIRLS + TRASHY FASHIONS: Unseen Post-Punk Videos by Women”.

Tas ietvers 1970.–1980. gados sieviešu mākslinieču un mūziķu veidotus īsfilmu, performanču ierakstus un eksperimentālos video darbus, kurus raksturo postpanks, neovilnis un alternatīvā mūzika tā laika ASV kultūrā. Programmā iekļauti lielākoties neredzēti materiāli, kas tika digitalizēti no novecojušiem video formātiem 2013. gadā XFR STN projekta ietvaros Jaunajā muzejā (New Museum).

 

Kurators Herbs Šelenbergers izveidojis video miksli, kurā ietverti TWINART uzjautrinošie popa reklāmas hibrīdi izdomātiem produktiem, performanču mākslinieces un modes dizaineres Koletes Džustīnes (Colette Justine) tūre cauri sapņainajai un sirreālistiskajai Dejnīcai (Danceteria), spekulatīva “CAVE GIRLS” vēsture un viņu neprātīgās attiecības ar pankiem, kā arī daudz kas cits.

 

Programmas ilgums 67 minūtes. Pasākums notiks angļu valodā.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle Arsenāls, Torņa iela 1, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Aicināti visi interesenti.

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieeja lekcijā ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes