RADI KOPĀ AR...! Elīnas Brasliņas zīmēšanas meistarklase bērniem
image
14.07.2019 13:00
Svētdien, 2019. gada 14. jūlijā, plkst. 13.00 izstāžu zālē ARSENĀLS notiks Elīnas Brasliņas zīmēšanas meistarklase bērniem.

Mamma, kas prot nomainīt automašīnas riepu un salabot salūzušu veļasmašīnu? Tētis, kas maina bēbīša autiņus un pin meitai bizes? Puika, kas vizina lelli ratiņos un sapņo par baletdejotāja karjeru? Meitene, kas spēlē futbolu un grib kļūt par astronautu? Princis, kas sēž tornī un gaida princesi? Princese, kas uzvelk bruņas un dodas cīņā ar pūķi? Puikas un meitenes ir ļoti dažādi – ir meitenes, kam patīk lelles, ir puikas, kam patīk mašīnas, taču vai tas nozīmē, ka lelles domātas tikai meitenēm, mašīnas – tikai puikām?

 

Šajā darbnīcā ar bērniem mēģināsim runāt par dažādiem dzimtes stereotipiem, kas nereti sastopami bērnu grāmatās un animācijas filmās, rotaļlietu un apģērbu veikalos, sarunās ar ģimeni, draugiem un skolasbiedriem, un pēcāk centīsimies zīmējumos lauzt šos priekšstatus, to vietā attēlojot izvēļu un iespēju dažādību, kas pieejama kā zēniem, tā meitenēm.

 

Elīna Brasliņa ir vadījusi vairākas zīmēšanas darbnīcas un sniegusi prezentācijas bērniem un jauniešiem visdažādākajos vecumos – no bērnudārza līdz universitātes pirmajiem kursiem – gan Latvijā, gan ārzemēs. Viņai patīk uzklausīt jautājumus un sarunāties ar darbnīcu dalībniekiem, arī piesēst blakus un kaut ko uzzīmēt kopīgiem spēkiem.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle Arsenāls, Torņa iela 1, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Bērni un jaunieši

 

DALĪBAS MAKSA:

2,50 EUR no personas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Dalībnieku skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 716108

E: arsenals@lnmm.lv

Saistītās izstādes