RADI KOPĀ AR Eviju Pintāni!
image
07.11.2019 18:00
7. novembrī plkst. 18.00 LNMM izstāžu zālē ARSENĀLS programmas “Radi kopā ar...!” ietvaros ievērojamā scenogrāfa Andra Freiberga personālizstādē “136 kāpieni” notiks meistara bijušās audzēknes, scenogrāfes un tērpu mākslinieces Evijas Pintānes scenogrāfijas darbnīca bērniem “Freiberga mazie uzdevumi uz operas skatuves”.

Scenogrāfa darbs ir domāšana telpā. Darbnīcas dalībnieki ar savu ideju varēs piepildīt Latvijas Nacionālās operas skatuvi. Iedvesmojoties no pieredzējušā scenogrāfa Andra Freiberga izstādes, jaunā tērpu māksliniece un scenogrāfe Evija Pintāne aicinās bērnus strādāt ar “mazajiem uzdevumiem”. Tie ir temati “jūra”, “kāpnes uz debesīm”, “lidojums”, “caurvējš” un citi, kurus Andris Freibergs daudzu gadu garumā uzdevis saviem studentiem Latvijas mākslas akadēmijā. Katrs darbnīcas dalībnieks varēs izvēlēties sev tīkamāko tēmu, kuru atrisināt telpiskā skatuves maketā, izmantojot dažādus radošos materiālus.

 

“Radi kopā ar…!” ir nodarbību programma, kas piedāvā iespēju veidot tiešu dialogu ar māksliniekiem. Programmas ietvaros bērni diskutē ar māksliniekiem, veido mākslas darbus, kā arī praktiski analizē mākslas elementus.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem.

 

MATERIĀLI LĪDZŅEMŠANAI:

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

 

NORISES VIETA:

LNMM izstāžu zāle ARSENĀLS

Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

2,50 EUR no personas.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

E: arsenals@lnmm.lv

Saistītās izstādes