MĀKSLAS DARBNĪCA: Robotu diena. Marsmobiļi
image
09.02.2020 13:00
Aicinām bērnus kopā ar vecākiem uz Robotu dienu, ko pavadīsim ARSENĀLĀ Latvijas Laikmetīgās mākslas centra organizētajā starptautiskajā izstādē “Nenorunātās tikšanās”, kopā ar mākslinieci Gundegu Eveloni un mūziķi Gundegu Graudiņu. Darbnīcā radīsim kustīgus un skanošus Marsmobīļus.

Gundega Evelone ir starpdisciplināra māksliniece, tēlniece un kuratore. Ieguvusi LMA maģistra grādu tēlniecībā, taču brīvi strādā dažādos mākslas medijos un tos apvieno pēc nepieciešamības, lai radītu pēc iespējas visaptverošāku inscenētu realitāti, kas pilnīgāk iekļautu un ietekmētu skatītāju. Gundega ir viena no LLMC projekta „Mākslinieku meistarklases laikmetīgās mākslas iepazīšanai” māksliniecēm programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros.

 

Gundega Graudiņa ir skaņu māksliniece, kas savās performancēs apvieno akustisko un elektrisko stīgu instrumentu skanējumu un elektroniku. Absolvējusi Briseles Karalisko konservatoriju un studējusi klasisko ģitāru, lautu un akusmatisko kompozīciju Lietuvā, Spānijā un Beļģijā. Koncertējusi daudzviet Eiropā un veidojusi performances mākslinieku rezidencēs Fiskars (Somija, 2017) un Trana (Norvēģija, 2018). Gundega pati rada mūzikas instrumentus, piemēram, ir izgatavojusi unikālu elektroakustisko lautu, kuru spēlē duetā “Modulute” (lauta un modulārie sintezatori). Sadarbībā ar zinātkāres centru ZINOO izveidojusi muzikālo robotu ansambli. Gundega regulāri vada muzikālas darbnīcas un pašlaik arī studē mūzikas terapiju.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Ģimenes ar bērniem vecumā no 3 gadiem.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS

Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 29 586893 

E: mara@lcca.lv, arsenals@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes