RAGANU PASLĒPES: Radi kopā ar Ievu Krauli-Kūnu un Elīnu Vītolu!
image
02.02.2020 13:00
Mākslinieces Ievas Kraule-Kūna un Elīna Vītola aicina bērnus uz mākslas darbnīcu, kas palīdzēs atklāt un iepazīt izstādes “Hot Babas” un “Izplatītas glezniecības un sadzīves problēmas – personālizstāde”, kas šobrīd notiek ARSENĀLĀ.

Bērni kopā ar māksliniecēm varēs atklāt noslēpumaino raganu pasauli, veidojot savus darbus no māla un citiem materiāliem. Pēc tam dosimies raganu paslēpēs pa visu muzeju, atklājot, ka arī šajā pasaulē nav nekā baisa un biedējoša.

 

Radi kopā ar…!” ir nodarbību programma, kas piedāvā iespēju veidot tiešu dialogu ar izstādē eksponēto darbu autoriem. Programmas ietvaros bērni diskutē ar māksliniekiem, veido mākslas darbus, kā arī praktiski analizē mākslas elementus.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem.

 

MATERIĀLI LĪDZŅEMŠANAI:

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

 

NORISES VIETA:

LNMM izstāžu zāle ARSENĀLS

Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

2,50 EUR no personas.


PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

E: arsenals@lnmm.lv

T: (+371) 67 716108

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. 

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes