Darba lapas Sandras Krastiņas personālizstādē “Civilisti”
Izstāžu zāle ARSENĀLS piedāvā saviem jaunākajiem apmeklētājiem saistošu veidu izstādes iepazīšanai – krāsainas, interesantas un domas rosinošas darba lapas. Tās iespējams izdrukāt, lejupielādējot zemāk pieejamo failu, vai arī bez maksas saņemt uz vietas izstāžu zālē. Darba lapām ir divas sarežģītības pakāpes, tāpēc iesakām katram izvēlēties savam vecumam atbilstošo.

Vecākus aicinām mudināt bērnus ielūkoties darba lapu piedāvājumā vai arī, ja mazais vēl nav apguvis rakstīšanas un lasīšanas prasmes, ar darba lapu palīdzību doties kopīgā piedzīvojumā – meklēt darbu fragmentus, pavedienus mīklu atrisināšanai un, iespējams, kopīgi uzzināt ko jaunu.

 

Esam pārliecināti, ka pārmaiņas vajadzīgas ikvienam, tāpēc īpaši vēlamies aicināt skolotājus un skolēnus nomainīt ierasto mācību vidi un pavadīt kādu no nodarbībām muzejā. Darba lapas būs lielisks palīgs, jo veidotas ar nolūku aktīvi iesaistīt bērnus un jauniešus izstādes apskatē un izpētē, kā arī, lai veicinātu interaktivitāti starp skolēnu un eksponētajiem mākslas darbiem.

 

Izstāžu zālē piedāvājam arī izsmeļošas ekskursijas skolēnu grupām gida pavadībā. Taču, ja vēlaties apmeklējumu un stāstījumu organizēt paši, esam sagatavojuši arī informatīvu materiālu skolotājiem, kurā atrodama informācija par aktuālo izstādi un tajā izstādītajiem māksliniekiem.

 

Lai izdodas!

Saistītās izstādes