Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Izstādē “PORTRETS LATVIJĀ. 20. GADSIMTS. Sejas izteiksme” radīts skolēnu ceļvedis
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) izstādē “PORTRETS LATVIJĀ. 20. GADSIMTS. Sejas izteiksme” 6.-12. klases skolēniem tiek piedāvāts ceļvedis, kas ar dažādu uzdevumu palīdzību izstādes iepazīšanu padarīs aizraujošāku.
news-image
Izstādei “PORTRETS LATVIJĀ. 20. GADSIMTS. Sejas izteiksme” radīts īpašs mobilais ceļvedis “20. gadsimta balsis”
Izstāde “PORTRETS LATVIJĀ. 20. GADSIMTS. Sejas izteiksme” parāda 20. gadsimtu kā aizejošo simtgadi – laiku, kurā tapa un veidojās, tika zaudēta un atkal atjaunota Latvijas valsts. Tā raksturo laikmetu, kurā personības, neskatoties uz šķēršļiem un kolīzijām, ieguldīja savu pieredzi un spēcīgo intelektuālo un radošo potenciālu.
news-image
Dr. art. Dacei Lambergai un Dr. art Gintai Gerhardei-Upeniecei pasniegts Francijas Ordenis mākslā un literatūrā
Otrdien, 2018. gada 4. decembrī, pateicībā par ieguldījumu attīstot Francijas un Latvijas attiecības kultūras jomā, Francijas vēstniece Odile Supizona (Odile Soupison) LNMM izstāžu kuratorei Dr. art. Dacei Lambergai un LNMM Latvijas Vizuālās mākslas departamenta vadītājai Dr. art Gintai Gerhardei-Upeniecei pasniegusi Francijas Ordeni mākslā un literatūrā.
news-image
Rakstu krājums “Tieši laikā. Dizaina stāsti par Latviju”
Latvietis un dizains, tāda ir Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā notiekošās izstādes “Tieši laikā. Dizaina stāsti par Latviju” ietvaros izdotā rakstu krājuma ar tādu pašu nosaukumu caurvijošā tēma.
Ielādēt vēl