Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
17. Introvertās mākslas festivāls “Ad lucem” un LNMM piedāvā: Koklētājas Laimas Jansones (Latvija) un nomadu pianista Marka Vellas (Francija) koncerti
17. Introvertās mākslas festivāla “Ad lucem” ietvaros Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina apmeklēt divus unikālus koncertus. Otrdien, 2018. gada 26. jūnijā, plkst. 20.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) varēs baudīt Laimas Jansones solo programmu “Kokles dvēsele”. Savukārt ceturtdien, 28. jūnijā, plkst. 20.00 Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA (Doma laukumā 6) pirmo reizi Latvijā uzstāsies unikālais nomadu pianists Marks Vella no Francijas.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izsludina ikgadējo izstāžu projektu konkursu
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) izsludina atklātu izstāžu projektu konkursu, kurā aicina piedalīties māksliniekus un mākslas izstāžu kuratorus.
news-image
Latviju Londonas dizaina biennālē (London Design Biennale 2018) pārstāvēs mākslinieka Artūra Analta darbs MATTER TO MATTER
Otrdien, 2018. gada 22. maijā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) notika preses konference, kurā tiks sniegta informācija par Latvijas dalību Londonas dizaina biennālē 2018.
news-image
Akcija “Muzeju nakts 2018” Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā
Sestdien, naktī no 2018. gada 19. uz 20. maiju, Latvijā jau četrpadsmito reizi norisināsies starptautiskā akcija “Muzeju nakts”, kuras tematika Latvijas simtgadē ir “Šūpulis”. Latvijas Nacionālais mākslas muzejs šajā naktī aicinās doties ceļojumā laikā, atskatoties uz valsti, kad tā vēl bija šūpulī, un cenšoties nojaust, kas to sagaida nākotnē. Apmeklētāji uzzinās, kur rodas un attīstās dizaina idejas, klausīsies mākslinieku stāstos par izauklētajiem darbiem, kā arī dzirdēs skanam dziesmas Latvijai. Izstāžu un pastāvīgo ekspozīciju apskati papildinās filmu demonstrējumi, dažādas radošās aktivitātes un atjautības spēles.
Ielādēt vēl