Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs dāvinājumā no Rietumu Bankas saņēmis trīs vērtīgus Romana Sutas keramikas darbus
Pateicoties Rietumu Bankas Labdarības fonda atsaucībai un finansiālajam atbalstam, LNMM Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs dāvinājumā saņēmis trīs keramikas darbus, kas veidoti Kuzņecova porcelāna fabrikā pēc ievērojamā latviešu mākslinieka Romana Sutas skicēm.
news-image
Tapusi grafiskā identitāte projektam “Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula”
No iesniegto projektu autoriem tika izvēlēts uzvarētājs, kura skatījums uz Romana Sutas mākslu un personību vislabāk sabalsojās ar abu lielo izstāžu koncepciju.
news-image
LNMM preses konferencē prezentēs projektu “Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula”
Otrdien, 2016. gada 11. oktobrī, plkst. 11:00 mediju pārstāvji tiek aicināti uz preses konferenci Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā (Elizabetes ielā 57a, dz. 26, Rīgā), kurā tiks prezentēts LNMM projekts “Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula” un jaunā muzeja izstāde “No vārda līdz līnijai. Romana Sutas grāmatu ilustrācijas”.
news-image
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs atklāj rudens sezonu lekciju ciklam “Klasiskās vērtības”
2016. gada rudenī un ziemas sākumā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Skārņu ielā 10/20, Rīgā) aicina uz jaunajām lekcijām ciklā “Klasiskās vērtības”. Šoreiz nozares speciālisti piedāvās padziļinātu ieskatu 19. un 20. gadsimta mijas tendencēs mākslas izglītībā un izstāžu darbībā Latvijā un ārzemēs.
Ielādēt vēl