NODARBĪBA SKOLĒNIEM: Tērps kā stāsts

Modes dizaineru duets MAREUNROL`S ir sava veida stāstnieki. Katra viņu radītā tērpu kolekcija apspēlē kādu interesantu tēmu un nozīmīga loma tajās ir cepurēm. Tās nav gluži parastas cepures. Dažreiz tās kalpo par skatuvi kādai ainai, citreiz pārtop par šļakatām līdzīgu galvassegu.

Nodarbība skolēniem "Tērps kā stāsts" sastāv no divām daļām. Pirmajā - iepazīsimies ar izstādi "MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte" - apskatīsim modes dueta MAREUNROL'S veidotās tērpu kolekcijas.

 

Otrajā nodarbības daļā būs praktiskais uzdevums. Tajā dalībnieki izlozēs stāstu tēmas, kurām viņi būs aicināti veidot savu cepuri. Darbs būs organizēts nelielās grupās, kurās tās dalībniekiem vajadzēs vienoties par to, kā cepure izskatīsies un ko viņa atspoguļos. Īpaša uzmanība tiks pievērsta tehnikām un materiāliem. Noslēgumā komandas demonstrēs savu radošo ideju risinājumus.

 

NODARBĪBU DATUMI:

15.10. - 6.12.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Skolu grupas

 

NODARBĪBAS ILGUMS:

~1,5h 

 

DALĪBAS MAKSA:

2,50 EUR no dalībnieka. Grupas vadītājam ieeja bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Ar iepriekšēju pieteikšanos. 

T: (+371) 60 001328; (+371) 67 830917; (+371) 67 222235

E: dmdm@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes