DIZAINA DOMNĪCAS PEDAGOGIEM

Programma motivēs un iedvesmos skaidrot dizaina nozīmi jauniešu auditorijai. Nodarbības vadīs dizaina jomas speciālisti, kuri ar stāstu un radošu uzdevumu palīdzību sniegs pedagogiem iespēju papildināt zināšanas un pieredzi.

 

Pirmā Dizaina domnīca notiks 2018. gada 15. janvārī, kad par tēmu “Sinerģija – vide.cilvēks.daba” runās arhitektūras kritiķe Ieva Zībārte un arhitektūras un dizaina studijas “Sampling” arhitekte un dizainere Liene Jākobsone.

 

2018. gada 12. februārī Ekonomikas ministrijas Ārvalstu investīciju piesaistes nodaļas vecākais referents Rūdolfs Strēlis un dizainere Ieva Pastare aicinās pievērsties tēmai “Sociālatbildīgs dizains un nākotnes dizaina funkcija”.

 

Domnīcas cikls noslēgsies 2018. gada 12. martā, kad no teorijas puses par tēmu “Materiālu inovācijas. Zinātne un dizains” runās dizaina un arhitektūras kritiķe Kristīne Budže, bet ar pieredzi dalīsies “Anatomy Next” līdzdibinātājs, mākslinieks un tēlnieks Uldis Zariņš.

 

Jau sesto gadu pēc kārtas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (DMDM) norisināsies pasākumu cikls “Vārds dizainam”. “Vārds dizainam” mērķis ir izglītot sabiedrību dizaina jautājumos, iepazīstināt ar Latvijas labākajiem jomas pārstāvjiem, rosināt viedokļu apmaiņu starp speciālistiem un sabiedrību, veicināt nozares tālāku attīstību. Līdz 2018. gada jūnijam muzejā norisināsies četru veidu aktivitātes: Dizaina sarunas un Dizaina darbnīcas pieaugušajiemDizaina domnīcas pedagogiem un Dizaina nodarbības skolēniem.

 

Video ieraksti no “Dizaina domnīcām pedagogiem ” apskatāmi DMDM YouTube kanālā.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10/20, Rīga

 

NORISES LAIKS:

No plkst. 16.00-19.00

 

BIĻEŠU CENAS:

Ieeja visās domnīcās ir bez maksas. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Liene Granovska, programmas kuratore

T: (+371) 67 830917, (+371) 67 222235

E: Liene.Granovska@lnmm.lv

 

ORGANIZATORI:

 

ATBALSTA:

 

SADARBĪBAS PARTNERI:

 

#VardsDizainam

Saistītie pasākumi
Saistītās galerijas