DIZAINA DOMNĪCAS PEDAGOGIEM

DIZAINA DOMNĪCAS PEDAGOGIEM ir programma vispārizglītojošo skolu pedagogiem, kas motivē un iedvesmo skaidrot dizaina nozīmi jauniešu auditorijai. Nodarbības vada dizaina jomas speciālisti, kuri ar stāstu un radošu uzdevumu palīdzību sniedz pedagogiem iespēju papildināt zināšanas un pieredzi. Nedēļu pirms katras DOMNĪCAS tiks izsūtīti e-pasti ar papildu informāciju, kuru speciāli jums būs sarūpējuši dizaineri.

 

PAR VĀRDU DIZAINAM

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja (DMDM) izglītības programma VĀRDS DIZAINAM ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu norisinās kopš 2012. gada ar mērķi popularizēt dizainu, iepazīstināt visplašāko auditoriju ar nozares aktualitātēm un sasniegumiem. Astoņu gadu laikā ar personīgo pieredzi ir dalījušies vairāk nekā 170 Latvijas dizaineri un jomas profesionāļi, kuru prezentācijas ir apskatāmas DMDM YouTube kanālā . Kopumā šajā periodā cikla pasākumi “Dizaina sarunas”, “Dizaina darbnīcas pieaugušajiem”, “Dizaina domnīcas pedagogiem” un “Dizaina nodarbības skolēniem” pulcējušas vairāk nekā 7000 interesentu.

 

VĀRDS DIZAINAM paredzēts gan jomas profesionāļiem un dizaina cienītājiem, gan mākslas un dizaina skolu studentiem, pasniedzējiem, kā arī ikvienam, kurš vēlas uzzināt kaut ko vairāk.

 

Programma VĀRDS DIZAINAM ir iekļauta Latvijas Republikas Kultūras ministrijas dizaina stratēģijas rokasgrāmatā “Latvijas dizains 2020”.

 

PROGRAMMU ĪSTENO:

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs / Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

 

PROGRAMMU ATBALSTA:

Valsts kultūrkapitāla fonds

 

PROGRMMAS KURATORE:

Jekaterina Potašova, LNMM / Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja izglītības programmu kuratore

T: (+371) 67 830917

E: Jekaterina.Potasova@lnmm.lv

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.  

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv. Lūdzu norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu. Jūsu iesniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.

Saistītās galerijas