DIZAINA NODARBĪBAS SKOLĒNIEM

Nodarbības paredzētas 5.–9. klašu skolēnu grupām un rosinās dalībniekus meklēt atbildes uz jautājumu “Kas ir dizains?”. Pieaicinātie dizaineri sagatavos praktisku uzdevumu, kā arī stāstījumu par pārstāvētās nozares specifiku, savukārt muzeja pedagogs iepazīstinās ar dizaina piemēriem muzeja kolekcijā.

Jaunajā sezonā par skolēnu sarunu biedriem kļūs dizaineri, arhitekti un animatori, to vidū Alberts Viegliņš (lokalboards.com), Matīss Zvaigzne (matisszvaigzne.com), Sabīne Skarule (sabineskarule.com), Brigita Bula (bula.lv), Laura Selecka (sofialark.com), Māra Viška (viska.lv), Dagnija Smilga (hosoyaschaefer.com), Artūrs Analts (variantstudio.com), Edmunds Jansons (atomart.lv) un Nauris Cinovics (nauriscinovics.com).

 

Jau sesto gadu pēc kārtas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (DMDM) norisināsies pasākumu cikls “Vārds dizainam”. Projekta mērķis ir izglītot sabiedrību dizaina jautājumos, iepazīstināt ar Latvijas labākajiem jomas pārstāvjiem, rosināt viedokļu apmaiņu starp speciālistiem un sabiedrību, veicināt nozares tālāku attīstību. Līdz 2018. gada jūnijam muzejs piedāvās saviem apmeklētājiem četru veidu aktivitātes: “Dizaina sarunas” un “Dizaina darbnīcas pieaugušajiem”, “Dizaina domnīcas pedagogiem” un “Dizaina nodarbības skolēniem”.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10/20, Rīga

 

NORISES LAIKS:

2017./2018. mācību gads

 

BIĻEŠU CENAS:

1,00 EUR no personas. Grupas vadītājam ieeja bez maksas

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Liene Granovska, programmas kuratore

T: (+371) 67 830917

E: Liene.Granovska@lnmm.lv

 

ATBALSTA:

 

SADARBĪBAS PARTNERI:

 

 

#VardsDizainam

Saistītās preses relīzes
Saistītās galerijas