DIZAINA SARUNAS: Materiāli un ilgtspējīgs produkts
27.03.2019 17:00
Trīs dizaina jomas pārstāvji atklās viena projekta tapšanas gaitu, ļaujot klausītājiem uzzināt pieredzes stāstus, kas parasti paliek sabiedrībai apslēpti.

Dalībnieki:

Liene Jākobsone

 

Modes dizaina platformas “What’s your legacy” līdzdibinātāja Ance Anna Rusova (whatsyourlegacy.co.uk). "Pielietojot metodes kā tendenču paredzēšana un servisa un pieredzes dizains, mēs palīdzam izprast pircēju un tirgus vidi. Rezultātā mēs varam paredzēt to, ko patērētāji vēlas, bet vēl nevar formulēt un piedāvāt kompānijām idejas, kas dod atrāvienu no konkurentiem".

 

Grafikas dizainers Krišs Bērzkalns (massportal.com) stāstīs par Mass Portal produkta - 3D drukas auklas žāvētāja FD1 attīstību no pirmā prototipa līdz gatavam produktam un par lielākajiem izaicinājumiem projekta gaitā. Prezentācijas laikā varēs aplūkot FD1 produkta evoluciju un izmaiņas tā funkcionalitātē, dizainā un produkta ražošanā izmantotajos materiālos, kā arī kā tas viss iekļaujas uzņēmuma produktu dizaina valodā.

 

 

Kopš 2012. gada programmas VĀRDS DIZAINAM ietvaros ar personīgo pieredzi ir dalījušies jau gandrīz 200 Latvijas dizaineri un jomas profesionāļi, prezentācijas apskatāmas interneta vietnē.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS:

Dalība ir bez maksas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Zane Vilnīte, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja komunikācijas speciāliste

T: (+371) 67 222235, E: zane.vilnite@lnmm.lv

 

 

PROJEKTU ATBALSTA:

 

SADARBĪBAS PARTNERI: 

 

#VārdsDizainam #DMDM #Balticovo

 

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.  

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv. Lūdzu norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu. Jūsu iesniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.

Saistītie pasākumi