DIZAINA DOMNĪCA PEDAGOGIEM: Process - no domāšanas uz darīšanu
image
11.03.2019 16:00
“Dizaina domnīca pedagogiem” ir programma vispārizglītojošo skolu pedagogiem, kas motivēs un iedvesmos skaidrot dizaina nozīmi jauniešu auditorijai. Nodarbības vadīs dizaina jomas speciālisti, kuri ar stāstu un radošu uzdevumu palīdzību sniegs pedagogiem iespēju papildināt zināšanas un pieredzi.

Domnīcas cikls noslēgsies 11. martā, kad dizainers un starpdisciplināra dizaina uzņēmuma “Variantstudio” dibinātājs Artūrs Analts atklās personīgu vēstījumu un metodes runājot par tēmu “Process – no domāšanas uz darīšanu” (variantstudio.com). 

 

Mērķauditorija: vispārizglītojošo un mākslas skolu pedagogi.

Norises laiks: plkst. 16:00–19:00.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS:

Dalība ir bez maksas. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Zane Vilnīte, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja komunikācijas speciāliste

T: (+371) 67 222235, E: zane.vilnite@lnmm.lv

 

 

PROJEKTU ATBALSTA:

 

SADARBĪBAS PARTNERI: 

 

#VārdsDizainam #DMDM #Balticovo

 

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.  

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv. Lūdzu norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu. Jūsu iesniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.

 

 

Saistītie pasākumi