DIZAINA DARBNĪCAS PIEAUGUŠAJIEM: Pašizdokļu darbnīca kolāžas tehnikās
image
20.03.2019 17:00
Ar personīgu pieredzi dalīsies un darbnīcu vadīs Andrejs Lavrinovičs, grafikas dizainers, kurš strādā alternatīvā medija portālā un izdevniecībā "Popper Publishing". Rada grāmatžurnālus, kas veltīti laikmetīgajai mākslai, zīmēšanai, grafikai, ielu mākslai un fotogrāfijai.

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS:

5,00 EUR no personas

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Zane Vilnīte, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja komunikācijas speciāliste

T: (+371) 67 222235, E: zane.vilnite@lnmm.lv

 

 

PROJEKTU ATBALSTA:

 

SADARBĪBAS PARTNERI: 

 

#VārdsDizainam #DMDM #Balticovo

 

 

Pasākumu cikls “VĀRDS DIZAINAM” ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu norisinās kopš 2012. gada ar mērķi izglītot sabiedrību dizaina jautājumos, iepazīstināt ar Latvijas labākajiem jomas pārstāvjiem, rosināt viedokļu apmaiņu un veicināt nozares tālāku attīstību. Programmas 7. sezonā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs veido ciešu sadarbību ar AS “Balticovo”. 

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.  

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv. Lūdzu norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu. Jūsu iesniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.