TELPA, TĒRPS UN TĒLS: Unikālā ikonu glezniecības tehnika – enkaustika (RU)
image
05.09.2019 17:00
Stāsta ikonogrāfs, Sanktpēterburgas Garīgās akadēmijas Ikonogrāfijas nodaļas pasniedzējs, Minskas Diecēzes pārvaldības arhitektūras–mākslas padomes loceklis Andrejs Žarovs (Андрей Жаров, Baltkrievija).

Andrejs Žarovs tikšanās laikā stāstīs par vaska glezniecības tehniku, ko pielietoja, lai radītu ikonas agrajā kristietības laikmetā, kā arī par to, kā tehniku izmanto mūsdienu ikonu radīšanas praksē. Tiks doti konkrēti piemēri enkaustikas metodes pielietošanā mūsdienu pareizticīgo baznīcu interjeros.

 

Lekcija notiks krievu valodā.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS:

pieaugušajiem: 6,00 EUR

studentiem, pensionāriem: 3,00 EUR

Biļetes nopērkamas iepriekšpārdošanā Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA kasē. Vietu skaits ierobežots.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas