NESTEIDZĪGĀS MĀKSLAS DIENA: Kabuki 歌舞伎. Japānas 19. gadsimta ukijo-e
image
04.04.2020 11:00
4. aprīlī visā pasaulē atzīmē Nesteidzīgās mākslas dienu (Slow Art Day). Arī Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA plkst. 11.00 pievienojas šai akcijai, aicinot rūpīgāk ielūkoties mākslas darbos un izbaudīt apzinātas skatīšanās prieku.

Informējam, ka saistībā ar valdības izsludināto ārkārtas situāciju valstī Latvijas Nacionālais mākslas muzejs pārtrauc savu publisko darbību līdz 2020. gada 14. aprīlim. 

 

Pieiet tuvāk, atkāpties nostāk… Iedziļinoties noteiktā mākslas darbā, atklājas kaut kas jauns. Īpašas priekšzināšanas nav nepieciešamas, jābūt tikai vēlmei saprast un pētīt. Tiekoties muzejā, apskatīsim piecus mākslas darbus izstādē “Kabuki 歌舞伎. Japānas 19. gadsimta ukijo-e” un pastāvīgajā ekspozīcijā, katram veltot 5–10 minūtes. Pēc tam tiks dota iespēja dalīties iespaidos un iesaistīties diskusijā muzejpedagoga vadībā.

 

Dalies ar saviem iespaidiem Instagram vai Facebook un lieto tēmturus #NesteidzīgāMāksla #SlowArtDay

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Jaunieši, pieaugušie, seniori

 

NODARBĪBAS ILGUMS:

aptuveni 1,5 stunda

 

DALĪBAS MAKSA:

pieaugušajiem: 6,00 EUR

skolēniem, studentiem, pensionāriem: 3,00 EUR

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot formu: https://ej.uz/nesteidzigamaksla20 

 

T: (+371) 67357536

E: Sandra.Kempele@lnmm.lv    

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes