KOKA SPIEDOGU DARBNĪCA
Dārza svētku dizains
06.08.2020 12:00
Vasara ir īstais laiks dārza svētkiem! Nāc un izveido savus rotājumus ar koka spiedogu apdruku - karodziņu virteni, ko iekarināt ābeles zaros vai auduma salvetes svētku galdam. Bet varbūt vienotā stilā apdrukāt t-kreklus, lai ballīte būtu nevainojama?

Karodziņu virtenēm var izmantot dažādu krāsu audumu gabaliņus, izgriežot tos no nonēsātiem džinsiem, krekliem, kleitām utt.

Smalki grebtie koka spiedogi, atceļojuši no tālās Indijas, Turcijas un citām eksotiskām zemēm, piešķirs svētku rotājumam īpašu stilu. Tos kombinējot vai atkārtojot, katrs auduma gabaliņš iegūs savu stāstu.

 

Nodarbības ilgums - 1-1,5h.

 

MATERIĀLI LĪDZŅEMŠANAI

Gaiši dabīga kokvilnas vai lina auduma gabaliņi vai priekšmeti apdrukai, gumijas vai lateksa cimdi. Ieteicama arī sejas masku izmantošana.

 

MĒRĶAUDITORIJA

Nodarbības piemērotas apmeklētājiem no 4 gadu vecuma.

 

NORISES VIETA

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS 

5,00 EUR pieaugušajiem, 3,00 EUR bērniem, studentiem un senioriem.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 5 personas.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

E: kristine.sica@lnmm.lv

T: (+371) 60 001 328; (+371) 67 222 235

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

 

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (otas, krāsas, birstītes u.c.).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās galerijas