AUDUMA APDRUKAS DARBNĪCA
Rotājies vasarā
image
12.08.2020 12:00
Kaut gan klāt jau augusts, vasara vēl nav beigusies. Svinēsim to!

Apdrukāsim tērpus vai svētku galda rotājumus ar dekoratīviem augu un ornamentu motīviem no Anša Cīruļa, Jūlija Madernieka un citiem vecmeistaru darbiem.
Darbnīcā ir plaša ornamentu izvēle arī ar citu slavenu Latvijas mākslinieku un dizaineru darbu motīviem.
Nodarbības ilgums - 1-1,5h.

MATERIĀLI LĪDZŅEMŠANAI: Gaiši kokvilnas, lina auduma gabaliņi vai apģērbi, kas piemēroti apdrukai.  Gumijas vai lateksa cimdi. Ieteicama arī sejas masku izmantošana.

BIĻEŠU CENAS: 5,00 EUR pieaugušajiem, 3,00EUR bērniem un senioriem par nodarbību un vienu apdruku. 2,00 EUR par katru nākamo apdruku.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni:

E: kristine.sica@lnmm.lv

T: (+371) 60 001 328; (+371) 67 227 833VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19.LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

 

 

 

 

Saistītie pasākumi