GONGU MEDITĀCIJA izstādē “Samsāra”
image
19.09.2020 17:00
Austrumu filozofija ir Skuja Braden dzīves un mākslas neatņemama sastāvdaļa. Aicinām piedzīvot izstādi "Samsāra" Gongu un Tibetas dziedošo trauku pavadījumā.

Meditatīvā ceļojumā pa Visuma plašumiem mūs vedīs tā pārstāvji – Jupitera, Merkura, Venēras un Fen gongi, Tibetas dziedošie, Nepālas dziedinošie un kristāla trauki, kā arī citi seni un ne tik seni instrumenti, kurus spēlēs gongu meistare Evita Sarma. Meditāciju noslēgsim, baudot tēju.

 

Pasākuma ilgums - 2 h.

 

LĪDZŅEMŠANAI:

Ērtas drēbes, zeķes, pleds un paklājiņš.

 

BIĻEŠU CENA:

10EUR

 

PIETEIKŠANĀS:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni:

E: dmdm@lnmm.lv

T: (+371) 67 227 833

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes