LAIKMETĪGĀS KERAMIKAS DARBNĪCA ar Elīnu Titāni
Izstādē "CREO ERGO SUM jeb Radu, tātad esmu. Baltijas laikmetīgā keramika."
image
11.08.2021 12:00
Māksliniece Elīna Titāne, Baltijas laikmetīgās keramikas izstādes “CREO ERGO SUM” dalībniece, aicina iepazīties ar veidošanas procesu kā izziņas, izjūtu, materiāla un estētiskās uztveres mijiedarbību, fiksējot mirkļa sajūtas tēlniecības materiālā.

Darbnīcā katram būs iespēja pēc izvēles radīt oriģināldarbu (grafisku, fakturētu, miniatūru cilni vai skulptūru) tumšajā mālā jeb mangānmālā – materiālā, no kura veidotas mākslinieces izstādē apskatāmās skulptūras. Pasākuma mērķis ir iepazīt abstraktās tēlniecības pamatprincipus, iedvesmojoties no ekspozīcijā redzamā.

 

Elīnas Titānes mākslinieciskais rokraksts veidojies pēdējo 15 gadu laikā. Autore rada abstraktus objektus, kuru tēls, struktūra un plastika ir tuva dabas formām. Māksliniecei ir bijušas 20 personālizstādes, viņa piedalījusies keramikas simpozijos un rezidencēs vairāk nekā 20 valstīs.

 

Drošs pasākums*

 

MĒRĶAUDITORIJA: pieaugušie un jaunieši, uzrādot vakcinēšanās sertifikātu.

NORISES VIETA: Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Lielā zāle.

PASĀKUMA ILGUMS: 2,5 stundas.

MATERIĀLI LĪDZIŅEMŠANAI: visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

DALĪBAS MAKSA: 5,00 EUR + ieejas biļete izstādē.
PIETEIKŠANĀS: Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni (+371) 67 830917, 67 222235 vai e-pastu Kristine.Sica@lnmm.lv, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni. Vai arī aizpildot pieteikšanās anketu: ej.uz/PiesakiesDarbnicaiArTitani

 

* Drošs pasākums – paredzēts tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem apmeklētājiem. Apmeklējot pasākumu,  jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.  Norises telpā nav jālieto sejas maska, nav jāievēro distance, atrodoties muzeja publiskajā daļā (kases zona, ekspozīcijas u. tml.) nepieciešams ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Lūdzam muzejā ierasties 10 minūtes pirms pasākuma sākuma.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes