SARUNAS MUZEJĀ: Tikšanās ar Andu Munkevicu
Pastaiga izstādē "Pārmijas"
image
30.03.2022 15:00
Tikšanās un pastaiga ekspozīcijā ar mākslinieci Andu Munkevicu un izstādes kuratori Ilianu Veinbergu, kas ļaus iepazīties ar projekta “Pārmijas” tapšanu.

Drošs pasākums *

 

Izglītības programma “Sarunas muzejā” ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā, ne vien apmeklētāji, bet arī sarunu īpašie viesi – mākslinieki, dizaineri, izstāžu kuratori, mākslas vēsturnieki, filozofi u.c. – sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.

 

Mērķauditorija:
aicināti visi interesenti!

 

Norises vieta:

Lielā izstāžu zāle.

 

Dalības maksa:

Ieejas biļete izstādē. GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

Pieteikšanās un papildus informācija:

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu: https://ej.uz/sarunasmuzeja

 

Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pasi vai ID karti), kas jāuzrāda kasē kopā ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

 

* Drošs pasākums – paredzēts tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem apmeklētājiem. Apmeklējot pasākumu, obligāti ir jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Atrodoties muzejā, nepieciešams ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus: jāvalkā pareizi uzliktas sejas maskas, kas nosedz degunu un muti, jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

 

Saskaņā ar valdības jaunākajiem noteikumiem, nodarbības var apmeklēt personas ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas jāuzrāda muzeja kasē pirms biļešu iegādes un jāveic iepriekšēja reģistrācija.

Personas datu vākšanas mērķis ir ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu sekmēšana: muzeja pasākumu organizēšana ar iepriekšēju reģistrāciju vienmērīgas apmeklētāju plūsmas nodrošināšanai

 

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas