Preses konference modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas izstādē "Pieradinātā daba. 18.–21. gadsimts "
Kolekcionāra A. Vasiļjeva tikšanās ar mediju pārstāvjiem
image
12.07.2016 12:00
Otrdien, 2016. gada 12. jūlijā, plkst. 12:00 mediju pārstāvji tiek aicināti uz preses konferenci Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10/20), kurā tiks prezentēta jaunākā izstāde no starptautiski pazīstamā modes vēsturnieka ALEKSANDRA VASIĻJEVA kolekcijas “Pieradinātā daba”. Šoreiz ekspozīcija sniegs iespēju baudīt floras un faunas motīvu daudzveidību tērpu un aksesuāru dizainā no 18. līdz 21. gadsimtam. Dalībnieku reģistrācija: plkst. 11:30–12:00.

Preses konferencē piedalās:

  • Inese Baranovska, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) Latvijas dekoratīvās mākslas un dizaina departamenta vadītāja, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja;
  • Ilmārs Jargans, ABLV Bank Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs;
  • Aleksandrs Vasiļjevs, izstādes kurators, modes vēsturnieks, kolekcijas īpašnieks, Aleksandra Vasiļjeva fonda prezidents.

 

Preses konferenci moderē Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja Inese Baranovska.

 

Preses konferences laikā žurnālisti varēs uzdot jautājumus izstādes organizatoriem, fotografēt un filmēt ekspozīciju. Aicinām izmantot unikālu iespēju intervēt Aleksandru Vasiļjevu un kopā ar izstādes kuratoru apskatīt ekspozīciju, klausoties viņa stāstījumu.

 

Izstādes atklāšana 2016. gada 13. jūlijā plkst. 18:00.

 

Uzmanību!

Mediju pārstāvjiem ieeja izstādes atklāšanas pasākumā TIKAI ar iepriekšēju reģistrāciju, līdz 12.07.2016. rakstot uz e-pastu pr.service@lnmm.lv, minot konkrētas personas vārdu, mediju un kontaktinformāciju. Līdzi obligāti jāņem Preses karte (ja tādas nav, derēs arī personu apliecinošs dokuments), ielūgtajiem viesiem – ielūgums, kuru lūdzam uzrādīt pie ieejas muzejā apsardzes darbiniekiem. Pateicamies par sapratni!

 

IZSTĀDES ĢENERĀLSPONSORS:

 

IZSTĀDI ATBALSTA:

 

IZSTĀDES  KURATORI:

Aleksandrs Vasiļjevs, modes vēsturnieks, Aleksandra Vasiļjeva fonda prezidents, Parīze

Alīda Krēsliņa, mākslas zinātniece

Inese Baranovska, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes
Saistītās preses relīzes