DIZAINA SARUNAS: Vide un infrastruktūra
image
27.02.2019 17:00
Trīs dizaina jomas pārstāvji atklās viena projekta tapšanas gaitu, ļaujot klausītājiem uzzināt pieredzes stāstus, kas parasti paliek sabiedrībai apslēpti.

DALĪBNIEKI:

  • EVELĪNA OZOLA (LV), arhitekte un pilsētplānotāja. Stāstīs par daudzdzīvokļu namu pētījumu – Latvijas paviljons Venēcijas biennālē un grāmatas veidošana. No 1.februāra līdz 27.martam ISSP Galerijā būs skatāma dauzddzīvokļu namiem veltīta izstāde “Kopā un atsevišķi”;
  • DAGNIJA SMILGA (LV/CH), arhitekte (Hosoya Schaefer Architects);
  • JĀNIS ĶĪNASTS (LV), vietrades komandas "nēbetjā" dibinātājs. Atklās unikālu sadarbību, kas vēl ir procesā ar “Relative Creative” no Austrālijas. Darbs pie “Vides dizaina pētniecības rokasgrāmatas” izstrādes, kas saistīts ar nākotnes pilsētām. 

 

Kopš 2012. gada programmas VĀRDS DIZAINAM ietvaros ar personīgo pieredzi ir dalījušies jau gandrīz 200 Latvijas dizaineri un jomas profesionāļi, prezentācijas apskatāmas interneta vietnē.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS:

Dalība ir bez maksas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Zane Vilnīte, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja komunikācijas speciāliste

T: (+371) 67 222235, E: zane.vilnite@lnmm.lv

 

 

PROJEKTU ATBALSTA:

 

SADARBĪBAS PARTNERI: 

 

#VārdsDizainam #DMDM #Balticovo

 

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.  

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv. Lūdzu norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu. Jūsu iesniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.

Saistītie pasākumi
Saistītās izglītības programmas