PUBLISKĀ DISKUSIJA: Dizaina rīcība / Design Doing
image
03.03.2017 11:00
Diskusijas mērķis ir piedāvāt informāciju un sekmēt izpratni par dizaina nozīmi sadzīvē un ikdienā, īpaši pievēršoties dizaina izglītības pilnveidošanas procesam Latvijā.

Diskusijas mērķis ir piedāvāt informāciju un sekmēt izpratni par dizaina nozīmi sadzīvē un ikdienā, īpaši pievēršoties dizaina izglītības pilnveidošanas procesam Latvijā. Diskusijā dizaina nozares eksperti dalīsies pieredzē, apspriedīs un attīstīs praktiskas idejas, kā izmantot dizaina domāšanu inovatīvu produktu radīšanas procesā un dizaina izglītības vides veidošanā.

 

Diskusijā piedalās: konkursa viesis-eksperts, pasaulē vadošā dizaina žurnāla “Frame” līdzdibinātājs un redaktors Roberts Tīmans (Robert Thiemann, Nīderlande), Oslo dzīvojošā latviešu arhitekte un dizainere, Oslo Vesterdāles Mākslas, komunikāciju un tehnoloģiju augstskolas profesore Vēsma Kontere Makvilana (Vēsma Kontere McQuillan, Norvēģija), asociētais dizaina profesors un doktorantūras padomnieks, pētniecības vadītājs dizaina inovācijas projektā “PROJEKT Lab” Nīmas Universitātē Stefans Viāls (Stéphane Vial, Francija). Diskusiju moderē Latvijas Mākslas akadēmijas doktorants Jānis Gailītis.

 

NORISES VIETA:

Latvijas Mākslas akadēmija, jaunais korpuss, K2 auditorija / Kalpaka bulvāris 13, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieeja bez maksas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS:

Diskusija tiks filmēta un fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Darba valoda: angļu.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu šeit.

T: (+371) 28 225544

E: elza@designaward.lv

 

Saistītās izstādes