SARUNAS MUZEJĀ: Latvijas Nacionālā dizaina gada balva 2017
Tikšanās ar izstādes rīkotājiem un māksliniekiem.Tikšanās ar Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāju Inesi Baranovsku, dizaineri Jeļenu Solovjovu, sociālantropologu Viesturu Celmiņu un arhitektūras kuratoru Mārtiņu Ķibildu
image
05.04.2017 17:00
Tikšanās ar Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāju Inesi Baranovsku, dizaineri Jeļenu Solovjovu, sociālantropologu Viesturu Celmiņu un arhitektūras kuratoru Mārtiņu Ķibildu

Izglītības programma “Sarunas muzejā” ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā, ne vien apmeklētāji, bet arī sarunu īpašie viesi – mākslinieki, dizaineri, izstāžu kuratori, mākslas vēsturnieki, filozofi u.c. – sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.

 

PASĀKUMA MODERATORE:
INESE BARANOVSKA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja, mākslas zinātniece, Latvijas Dizaina gada balvas žūrijas locekle.

 

SARUNĀ PIEDALĀS:
JEĻENA SOLOVJOVA, dizaina domātāja, lektore un publiciste;
VIESTURS CELMIŅŠ, sociālantropologs, pēta pilsētu attīstību, liela mēroga celtņu plānošanu un stratēģisko analīzi;
MĀRTIŅŠ ĶIBILDS, arhitektūras kurators, TV raidījuma “Adreses” autors, viens no Latvijas Dizaina gada balvas darba grupas locekļiem. 

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10/20, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS:

Dalība pasākumā ir bezmaksas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

T: (+371) 67 222235, 67 830917
E: dmdm@lnmm.lv

 

Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas