Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja departamenta vadītāja Inese Baranovska saņem Triju Zvaigžņu IV šķiras ordeni
Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienas priekšvakarā 2019. gada 3. maijā Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ordeņu kapituls par izcilu darbu profesijā un panākumiem bagātu darbību Latvijas valsts labā nolēma piešķirt Triju Zvaigžņu ordeņa IV šķiru un iecelt par ordeņa virsnieci Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja departamenta vadītāju, mākslas zinātnieci Inesi Baranovsku.
news-image
“Neputns” izdevis Ludmilas Neimiševas grāmatu “Darbnīcas “Burtnieks” un “Ripors””
Apgāds “Neputns” turpina sēriju “Latvijas mākslas klasika” ar jau divdesmito izdevumu – mākslas zinātnieces Ludmilas Neimiševas sarakstīto grāmatu “Darbnīcas “Burtnieks” un “Ripors””, kas atšķir mazāk zināmu, taču ne mazāk interesantu lappusi īsajā, bet spilgtajā Rīgas mākslas porcelāna vēsturē.
news-image
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs aicina uz jaunajām lekcijām ciklā “Klasiskās vērtības”
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Skārņu ielā 10, Rīgā) turpina apmeklētāju iecienīto ciklu “Klasiskās vērtības”, jaunajā sezonā piedāvājot septiņas lekcijas, kuru fokusā būs 19. un 20. gadsimta mijas periods – laiks, kad tika likti pamati latviešu dizaina un profesionālās amatniecības attīstībai, izglītībai un mākslas vēstures pētniecībai.
news-image
Izveidots Jauniešu ceļvedis mākslas muzejos
2018. gada septembrī uzsākot trešo sezonu un iepazīstoties ar jaunajiem biedriem, Mākslas muzeja Jauniešu kluba viens no galvenajiem uzdevumiem bija darbs pie īpaša ceļveža mākslas muzejos.
Ielādēt vēl