Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
16 Nov - 19 Nov
STARO RĪGA: ANNAS STĀSTS
No 2018. gada 16. līdz 19. novembrim norisināsies viens no Latvijas valsts simtgades krāšņākajiem pasākumiem – 11. gaismas festivāls “Staro Rīga”. Latvijas Nacionālais mākslas muzejs sadarbībā ar Rīgas domi apmeklētājiem piedāvās uzzināt Annas stāstu, sasniegt virsotnes un noskaidrot bezgalības formulu.
news-image
21 Nov 12:00
PRESES PASTAIGA IZSTĀDĒ: TIEŠI LAIKĀ. Dizaina stāsti par Latviju
Trešdien, 2018. gada 21. novembrī, plkst. 12.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10) aicina mediju pārstāvjus uz preses pastaigu Latvijas valsts simtgadei veltītā izstādē “TIEŠI LAIKĀ. Dizaina stāsti par Latviju”.
news-image
22 Nov 17:30
DOKUMENTĀLĀ FILMA: Patiesā cena
Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs aicina Latvijas izglītības iestādes, bērnu un jauniešu centrus, bibliotēkas, pašvaldības un ikvienu interesentu iesaistīties Globālās izglītības nedēļas (GIN) informatīvi izglītojošā akcijā par ilgtspējīgu attīstību.
news-image
28 Nov 17:00
VĀRDS DIZAINAM: 7. sezonas atklāšanas notikums
Trešdien, 2018. gada 28. novembrī, plkst. 17.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10) VĀRDS DIZAINAM pasākumu cikla 7.sezonu atklās ar muzejā vēl nebijušu pasākumu formātu - „Podcast” jeb sarunu, kuru varēs dzirdēt ne tikai audioierakstā, bet arī bezmaksas apmeklēt pasākumu, klātienē uzdodot jautājumus dizaina nozares profesionāļiem.
Ielādēt vēl