Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Mākslas muzeji piedāvā īpašās apmeklējuma stundas ģimenēm ar bērniem "Ģimenes laiks"
Lai uzņemtu ģimenes ar bērniem līdz 12 gadu vecumam, nodrošinātu atsevišķu plūsmu un saglabātu drošu muzeja apmeklējumu, muzeji ievieš īpašās apmeklējuma stundas – sestdienu rītos ģimenes ar bērniem gaidīs Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, savukārt svētdienās aicinām uz Latvijas Nacionālo mākslas muzeju.
news-image
Lietotnē "Mobilly" būs iespējams iegādāties ieejas biļetes uz 50 Latvijas muzejiem
Šonedēļ, sākot ar 15. novembri, muzeji visā Latvijā sāks pakāpeniski vērt durvis apmeklētājiem un pateicoties Latvijas Muzeju biedrības un SIA “Mobilly” kopīgai iniciatīvai 50 Latvijas muzeji ieejas biļetes un pakalpojumus piedāvās iegādāties, izmantojot mobilo maksājumu lietotni "Mobilly".
news-image
No 16. novembra atsākas Latvijas Nacionālā mākslas muzeja publiskā darbība epidemioloģiski drošajā režīmā
Saskaņā ar valdības jaunākajiem lēmumiem no 2021. gada 16. novembra apmeklētājiem durvis ver Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrvienības.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs saņēmis dāvinājumu no diviem izstādes “Stikla balss. Sadarbība” māksliniekiem
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs saņēmis dāvinājumu no diviem starptautiskās izstādes “Stikla balss. Sadarbība” dalībniekiem: Japānas mākslinieces Rui Sasaki (Rui Sasaki) un Ķīnas mākslinieka Soudzjas Džana (Suojia Zhang). Izstāde notika Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA no 2021. gada 11. februāra līdz 1. augustam. Turpmāk abu autoru mākslas darbi papildinās Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja kolekciju.
Ielādēt vēl