Jaunumi
Vairāk
news-image
Lekciju cikla "KLASISKĀS VĒRTĪBAS" rudens sezona ir klāt
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs 22. septembrī plkst. 17.30 aicina uz vēsturnieka Māra Stinkuļa lekciju “Latviešu interjera mākslinieku ideju realizācija mēbeļu galdnieka Pētera Prūša (1873-1953) izpildījumā”, kas aizsāks cikla “Klasiskās vērtības” rudens sesiju. Lekcijas notiks tiešsaistē, Zoom platfomā.
news-image
Videodarbnīca “Kā top porcelāna krūze?”
Izstādes "CREO ERGO SUM" ietvaros Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs aicina ieskatīties “Esse Ceramics” darbnīcā, lai izprastu, kā top porcelāna priekšmeti.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs prezentē projektu “No-zīmes” – inovatīvu attālinātās izglītības programmu skolēniem mākslas muzejos
Projektā “No-zīmes” ir sagatavotas 12 jaunas tiešsaistes nodarbības četros mākslas muzejos – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā. Katrs muzejs piedāvās trīs attālinātās nodarbības – pa vienai sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas klašu grupām. Nodarbību saturs skolēniem palīdzēs izzināt un iesaistīties mākslas un dizaina tapšanas procesos, kā arī ļaus ieskatīties muzeju darba aizkulisēs.
news-image
Maskavā atklāta Edītes Pauls-Vīgneres personālizstāde “Skatiena evolūcija”
Trešdien, 2021. gada 7. jūlijā, Maskavā, muzejrezervātā “Caricino” reizē ar IV Starptautisko tekstilmākslas un laikmetīgā gobelēna triennāli tika atklāta izcilās latviešu tekstilmākslinieces Edītes Pauls-Vīgneres personālizstāde “Skatiena evolūcija”.
Ielādēt vēl