Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Janvārī sāksies darbu pieteikšana Latvijas Dizaina gada balvai
Ir uzsākta gatavošanās Latvijas Dizaina gada balvai, kurai pieteikšanās tiks izsludināta 2017. gada sākumā. Balvu rīkos dizaina birojs “H2E” sadarbībā ar Latvijas Kultūras ministriju, Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un Latvijas Mākslas akadēmiju.
news-image
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā norisināsies Ģimenes dienas “Svinam ziemu”
Divās sestdienās, 2016. gada 3. un 10. decembrī, plkst. 12:00–16:00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) aicina bērnus, ģimenes un draugus uz Ģimenes dienām “Svinam ziemu”. Pasākumu programma būs tematiski saistīta ar izstādēm “Septiņdesmitie. Skaistuma lietderība”, “Septiņdesmitie. Darbs un atpūta. Rūdolfam Heimrātam – 90” un veltīta ziemas saulgriežiem.
news-image
Vitebskā atklāj Latvijas dekoratīvās mākslas un dizaina izstādi “Pie jūras” no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma
2016. gada 22. novembrī Vitebskas Mākslas muzejā tiks atklāta Latvijas dekoratīvās mākslas un dizaina izstāde “Pie jūras” no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma.
news-image
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs atklāj cikla VĀRDS DIZAINAM piekto sezonu
Trešdien, 2016. gada 16. novembrī, plkst. 17:00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Skārņu ielā 10/20, Rīgā) atklās izglītības programmu cikla “Vārds dizainam” piekto sezonu, kas ietvers jaunizveidotu platformu vispārizglītojošo skolu pedagogiem “Dizaina domnīca”, popularitāti guvušās nodarbības skolēniem, darbnīcas un sarunas pieaugušajiem, studentiem un visiem dizaina interesentiem.
Ielādēt vēl