Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs atklāj rudens sezonu’ 2019 lekciju ciklam “Klasiskās vērtības”
2019. gada rudenī Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Skārņu ielā 10, Rīgā) turpina apmeklētāju iecienīto ciklu “Klasiskās vērtības” un jaunajā sezonā piedāvā piecas lekcijas, kas stāstīs par 19. un 20. gadsimta mijas periodu – laiku, kad tika likti pamati latviešu dizaina un profesionālās amatniecības attīstībai, izglītībai un mākslas vēstures pētniecībai.
news-image
Gatavojoties pārcelties uz Muzeju krātuvi Pulka ielā, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs sāk ierobežot pieejamību neeksponētajiem krājuma priekšmetiem
Muzeju krātuves Rīgā, Pulka ielā 8, būvniecības process tuvojas noslēgumam, līdz ar to Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (turpmāk – LNMM) informē par pārvešanai paredzēto LNMM krājuma priekšmetu pieejamību laikā no 2019. gada 1. novembra līdz 2020. gada 30. augustam.
news-image
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja departamenta vadītāja Inese Baranovska saņem Triju Zvaigžņu IV šķiras ordeni
Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienas priekšvakarā 2019. gada 3. maijā Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ordeņu kapituls par izcilu darbu profesijā un panākumiem bagātu darbību Latvijas valsts labā nolēma piešķirt Triju Zvaigžņu ordeņa IV šķiru un iecelt par ordeņa virsnieci Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja departamenta vadītāju, mākslas zinātnieci Inesi Baranovsku.
news-image
“Neputns” izdevis Ludmilas Neimiševas grāmatu “Darbnīcas “Burtnieks” un “Ripors””
Apgāds “Neputns” turpina sēriju “Latvijas mākslas klasika” ar jau divdesmito izdevumu – mākslas zinātnieces Ludmilas Neimiševas sarakstīto grāmatu “Darbnīcas “Burtnieks” un “Ripors””, kas atšķir mazāk zināmu, taču ne mazāk interesantu lappusi īsajā, bet spilgtajā Rīgas mākslas porcelāna vēsturē.
Ielādēt vēl